Autosedačka Babypoint Zenith. Máte zkušenost?

ewuska
16. pro 2008

Ahoj, scháním pro syna novou autosedačku docela se mi zalíbila tahel. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Budu ráda za každý názor 😉
ještě házím pro jistotu odkaz http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=450520

vrtule83
16. pro 2008

Mi ji máme, malé se v ní moc líbí, je pohodlná a dobře se polohuje na spaní, potah jsem ještě neprala. Ale silně pochybuju že by se do ní vešlo 25kilové dítko což do tolika autosedačka je. Určitě časem budeme muset pořídit ještě sedačku 15-36kg. Ale pokud bych mohla o trošku víc zainvestovat, raději bych volila nějakou testovanou, což tato k testu určitě ani nečuchla, ale certifikaci podle norem samozřejmě má.

tlapicka
16. pro 2008

ewusko: kdyz jsem se byla ptat u nasich na dedine v detskem svete na autosedacku, tak tuhle mi soustavne vnucovali, bo se vyborne prodava, nejsou s ni problemy, lidi jsou spokojeni. (my chteli roemer, bo jezdime cr-nemprakticky jen podalnicich), takze jsme chteli vyhodit penize za "pohodlnou, testovanou, znackovou" pokud moc nejezdite, tak proc ne 🙂 neslysela jsem na ni nic spatneho!

Pani prodavacka mi dala jasne na jevo, ze nejakej roemer neni v nicem lepsi, jen ma lepsi papiry, tak at si ty prachy vyhodim z okna, kdyz mam tu potrebu.Tak jsme je teda vyhodili a mame lepsi pocit. na popojizdeni po cesku je to ale mozna zbytecny 🙂

misalka
17. pro 2008

my ji máme taky, jsme velmi spokojenáíale bohužel musím souhlasit s vrtulí, Natálka má necelý rok něco přes 12kg asi 80cm a myslím,že na šířku v zimní bundě jí je teď tak akorát... taky asi nevydrží do slibovaných 25kg i když pak vytáhneme zmenšovací vložku. Jinak v ní dcerku vozíme od 6měs,kdy ještě neseděla,ale jelikož měla 10kg a přes 70cm do vajíčka se nevešla, krásně se jí v ní i spí.

ewuska
autor
17. pro 2008

ahojky 🙂
moc vám zatím děkuji za rady, my jsme taky brzo kupovali sedačku po vajíčku protože náš prcek roste jako z vody, ale máme sedačku concord nurse a jediný co mě na ní mrzí je že nejde polohovat a malej v ní musí spát skroucenej 😒

vachovka
18. pro 2008

My ju mame tiez.Malej su uz 2 roky ma 14 kg a v pohode sa do nej vojde aj v zimnej bunde.A jazdime na Slovac 900km a v pohode v nej spinka.Ja som spokojna

ikke
9. únor 2009

vefa • Včera v 16:29
ahoj jak jste spokojeni s touhle sedačkou?koupili jsme si ji, ale zdá se, že je hodně vysoko...

digyr • 1d • Včera v 19:50
ahojky, my jí malé asi tak půl roku a kupovali jsme jí malé když měla 8 měsíců. Jsme s ní nadmíru spokojeni a malé se v ní líbí. nevím jak to myslíš vysoko, ale Naty se z ní dívá ven a je skokojená že může sledovat okolí. pa

konoupek • 1d • Včera ve 21:46
My jí máme taky a spokojenost 😉

lenic
8. zář 2009

Ahoj, prosímvás, nikde jsem nenašla rozměry téhle sedačky, nevíte, kolik má na šířku? Pořád váhám mezi touhle a CHicco Key 1, nemůžu se rozhodnout..

zdenkapo
2. říj 2009

babypoint zenith již nikdy více 😠 ošoupaný potah za chvíli... v době,kdy jsme ji kupovali jsem nevěděla o nějakých testech,ted už bych jí nekoupila, co do bezpečnosti a apohodlí také žádné,nehledě,že synovi je 27 měsíců a už hlavou přerostl bočnice,takže je na chvíli... budem kupovat Britax Evolva 123 Plus

josifek
2. říj 2009

Zdeni psala jsem ti do druhé rubriky o sedačce kukni k nám je za skvělou cenu 😉
http://www.britax.cz/katalog.php?idg=39

matilko
8. říj 2009

ahojte, je tu o zenith toho strašne málo,môžte napísať väčšie skúsenosti? hodne o nej uvažujeme...

zdenkapo
9. říj 2009

matilko jen tu ne prosím,hrůza,tyto sedačky vydrží chvílimdítě je zachvíli přeroste,tak za rok,dva budeš kupovat větší,kde se dá štělovat opěrka hlavy 9-36 kg,mi budem pořizovat Britax Evolva 123 Plus,má ještě své pásy a je vítěz v bezpečnosti a pohodlná... Zenith je tvrdá,nepohodlná,nikde v testech Babypoint nenajdeš a ten potah byl za chvíli v místech sezení ošoupaný, takže obyč. sedačku už nikdy... teď už koukám na testy bezpečnosti...

a mimochodem ,synovi je 28 měsíců,má 11,3kg a 92 cm a fakt mi nepřijde bezpečné,že přerostl hlavičkou ty bočnice... tak si spočítej,jak dlouho by si jí využila...

super na radu je pan Štěpán (steeve) na MMB v diskuzi autosedačky, mě tedy moc pomohl ve výběru

hrozinka
30. led 2010

vím, že nemohu založit novou diskuzi s tímto tématem proto píši zde máte někdo zkušenosti s autosedačkou?

http://www.darababy.cz/zbozi/babypoint-zenith-2009

paní tady má nějaký odkaz a super info k tomu, ale mě se pod tím ukazuje prádlo ☹

vím, že tato sedačka nebyla nikde testovaná ☹
a chci platit za kvalitu sedačky ne za značku

moc díky za jakýkoliv tip na sedačku (syn skoro 1 rok váha 10,5kg výška 80cm)

danuska24
22. čer 2011

mame tuto sedacku, mala ma 3,5 roka , 20 kg a 112 cm a je jej uplne v pohode.

makak21
12. zář 2011

Máme tuhle sedačku...už od půl roku v ní syn jezdil, měl skoro 10kilo a v zimě se mi do vajíčka oblečený nevešel. V téhle je naprosto spokojený, doteď v ní dokáže usnou, tak ho jen napolohuju a je klid.....jezdíme denně (a to mu jsou 3 roky pryč, má 16,5kila a 100cm) a vejde se do ní krásně, nepřerost nic, takže nevím, jakou má paní Zdenka sedačku... Ani potah se neprošoupal, jen po těch víc jak 2,5letech častého používání se mi lehce vyšisovala barva a místech, kam svítí sluníčko, čili u okna, jinak naprostá spokojenost. 🙂