• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka Cam Bye Bye 2008. Máte zkušenost?

31. srpna 2014 
Ahojky holky,máte některá zkušenosti z touto autosedačkou??Nemusí to být rok 2008 :wink:
3. únor 2008 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano je super prostorná a dobře polstrovaná a kupuji si ji opět na druhé dítě. mám černočercenou. :slight_smile:
3. únor 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky,to víš v dnešní době,když každou chvíli čteš,že to a to je nebezpečné tak člověk chce mít jistotu! :slight_smile:
3. únor 2008 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my ji taky meli, mala v ni byla spokojena, dost mista..jen to kurtovani do auta je dost opruz..ale to je asi u vsech, co se nenasazuji na zakladu....ja davam 1 :wink:
4. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme a jsme spokojeni, jen je MM vždycky nervní u toho kurtování, ale myslím že zbytečně, nepřijde mi to zase tak složité :sunglasses:
jinak nemáte zkušenosti s autosedačkami od camu, ale od 9-36 kg :confused:
4. únor 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky,od včerejška už je objednaná!! :wink:
6. únor 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Autosedačky Cam http://www.modrykonik.cz/autosedacky-cam/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a informace jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna teď rozhodují, kterou autosedačku pro své děťátko pořídit.
Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné zkušenosti.

Krásnou neděli všem,
Denisa.

@kaczka @andilek @nasticka @martinka79 ... a další :slight_smile: .
31. srp 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek