Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Autosedačka Cybex 9-36 kg

jarka1992
8. pro 2017

Zdravím vás maminky. Ráda bych se zeptala zda máte někdo autosedačku Cybex pallas m fix gold a jak jste s ní spokojeni?

A zda některá z vás do této autosedačky posadila již mimčo co neumí sedět? Náš syn má již 4mesice, 8,5kg a 70cm a do vajíčka už se nám na dýlku nevejde. Tato autosedačka sice umožňuje polohovat ale sama nevím zda poloha bude dostatečná pro tak malé mimčo.

Díky za vaše reakce 😊

jarka1992
autor
8. pro 2017

Pardon 5 měsíců

eternitypel
8. pro 2017

Jděte snim do obchodu tam ho zkusi posadit.my máme s pultikem a super věc.ale ne každé dítě ten pultik snese.mam holčičku drobnější davali jsme až tak od roku.

olga_
8. pro 2017

U vajíčka (a žádné sedačky) nesmí přesahovat hlava přes opěrku, nohy nevadí. My máme cybex pallas (ale ne tu gold řadu) se stejným váhovým rozpětím a syn tam šel něco málo po roce. Pokud opravdu přečuhuje hlava (což se mi při 70 cm zdá divné, ale nemám teď průkazku syna u sebe, abych třeba srovnala jeho výšky v tomto věku), podívala bych se spíš po nějakém vhodném vajíčku, nebo pak cybex v rozpětí 9-18 kg, který lze polohovat lépe než ten 9-36, a je díky tomu menšímu rozpětí váhy i bezpečnější. Nesedící dítě bych do cybexu 9-36 nedávala.

sunnurse
8. pro 2017

Taky bych dala cybex 9-18, máme cybex sirona a dokud neseděla, jezdila v leže proti směru jízdy, poté v sedě a po směru jezdí poslední cca měsíc. Má 18 měsíců. A pultík se dává až po směru jízdy a kupodivu je s ním dcera spokojenější než s pásama 🙂

jarka1992
autor
8. pro 2017

@olga_
@sunnurse
Děkuji holky za rady.
Olga netušila jsem že nožičky nevadí tak v tom případě je mu ještě naše vajíčko 🙂
Nicméně se značkou jako Cybex jste spokojený?
Přemýšlím totiž i o Maxi Cosi

sunnurse
8. pro 2017

@jarka1992 Za nás cybex super, měli jsme i vajíčko stejné značky a budeme v něm vozit i druhé 🙂

olga_
8. pro 2017

@jarka1992 V tom případě zůstaňte rozhodně u vajíčka. Je to to nejpohodlnější pro tak malé miminko a zároveň to nejbezpečnější. Teď už mám po ruce i synovu dokumentaci a šel z vajíčka asi ve 13, 14 měsících. V roce měl 11 kg a 81 cm (těch 70 cm měl v šesti měsících), takže vám vajíčko určitě vydrží ještě dlouho.
Teď by to mimčo tou 9-36 "propadlo" a pultík by mu nejspíše zasahoval i přes hlavu, takže to fakt nee.
Jinak jsme se značkou spokojení. Teď čekáme dvojčátka a zůstaneme s největší pravděpodobností věrní. Pultík je za nás super. Větší dítě si na něm už hraje, jezdí s autama, prohlíží knížku apod. Někdo říká se, že některé děti pultík nesnesou. Nevím, je to otázka zvyku. Některé děti nesnesou jakoukoli jízdu autem a dítě, které do sedačky upnout nechce, se tam upnout prostě nedá. S pultíkem to možná platí dvojnásob, ten se v případě propnutí, odsouvání rukama apod. prostě upnout nedá.

jarka1992
autor
8. pro 2017

Děkuji vám 🙂