• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka Cybex Aton 2011 (0-13 kg)

3. června 2012 
Milé maminky. Rozhodujeme se mezi autosedačkou Cybex Aton 2011 a autosedačkou Maxi Cosi Cabrio nebo Pebble. Na první miminko jsme měli Cabrio, mělo dobré testy a hlavně byla to nejprostornější autosedačka, co jsme vyzkoušeli. Máte osobní zkušennosti s Cybexem? Četla sem, že má též výborné testy a navíc cenově je někde oproti MC jinde, což mi přijde divné, když má tak dobré výsledky.... Zajímalo by mne třeba, do kolika měs.se vám děti do sedačky vešly a pokud někdo může porovnat velikost, vnitřní prostor a praktičnost těchto obou autosedaček, budu jen ráda. Děkuji všem :slight_smile:
30. bře 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Opravdu žádná maminka tuto autosedačku nepoužívá?
7. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám cybex aton tuším 2009, je to podle obrázku to samé, jen jiné barvy. Doba použitelnosti závisí na velikosti dítěte, my jsme ji měli do roka, nouzově používáme i teď (15 měsíců) ale syn je drobnější a už je mu fakt malá :slight_smile:) Koupila jsem ji kvůli dobrým testům a dobré ceně, nemůžu si na nic stěžovat, fajn je ta integrovaná stříška. Porovnávat s MC nemůžu. Obecně bych prostornost neřešila, stejně budete muset koupit větší a je asi jedno, jestli o dva měsíce dřív nebo pozděj.
8. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jop Děkuji :slight_smile:
9. dub 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nenajde se tu další uživatelka této autosedačky? uvítala bych další zkušenosti.
23. dub 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě přesvědčila :wink: Dnes jsem ji objednala :slight_smile: Loňskou kolekci za super cenu! :wink:
23. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@eicul82 Kdepak sis objednala?
2. čer 2012 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufobufo
Jééé, koukám, že je ještě levnější, než jsem kupovala já! http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2733283
Měli ale omezený výbběr barev.
3. čer 2012 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já jsem taky majitelka, ale ještě jsme nezkoušeli -prcek se narodí v červenci:slight_smile: Ale pro starší máme Cybex Pallas s pultíkem a je suprová :wink:
3. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
http://img.mimishop.cz/h/ms/551/0/1206/a2733274.jpg máme tuto barvu:slight_smile: ale na první pohled se mi sedačka líbí-je veliká a má pěknou stříšku proti sluníčku a tak.
3. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky máme připravenou - zatím nevyzkoušenou Cybex Aton Basic. Má super stříšku. Máme dobrou zkušenost se sedačkou 15-36 kg, ve které jezdí starší syn. Cena je nižší, protože Cybex má ceny nastavené níž než Maxi Cosi, kvalitativně srovnatelné. Cybex Aton vyšla úplně skvěle v testech německého autoklubu, to nás přesvědčilo.
3. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@eicul82 Jů, tam jich inzerujou, napíšu jim, jestli je opravdu mají. Jakou máte s tímto obchodem zkušenost?
3. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufobufo
No mají :slight_smile: Když jsem objednávala já, tak to taky tak vypadalo, ale napsali mi, že mají jen 3 barvy, tak myslím, že situace bude podobná :slight_smile: Ale za ty peníze???!!!! Já ji měla ještě o 300Kč dražší! Z tohoto obchodu jsem objednávala jen jednou a proběhlo to bez problémů..... :slight_smile:
3. čer 2012 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek