Autosedačka Cybex Aton 2011 (0-13 kg)

miminkopodruhe
30. bře 2011

Milé maminky. Rozhodujeme se mezi autosedačkou Cybex Aton 2011 a autosedačkou Maxi Cosi Cabrio nebo Pebble. Na první miminko jsme měli Cabrio, mělo dobré testy a hlavně byla to nejprostornější autosedačka, co jsme vyzkoušeli. Máte osobní zkušennosti s Cybexem? Četla sem, že má též výborné testy a navíc cenově je někde oproti MC jinde, což mi přijde divné, když má tak dobré výsledky.... Zajímalo by mne třeba, do kolika měs.se vám děti do sedačky vešly a pokud někdo může porovnat velikost, vnitřní prostor a praktičnost těchto obou autosedaček, budu jen ráda. Děkuji všem 🙂

miminkopodruhe
autor
7. dub 2011

Opravdu žádná maminka tuto autosedačku nepoužívá?

jop
8. dub 2011

Já mám cybex aton tuším 2009, je to podle obrázku to samé, jen jiné barvy. Doba použitelnosti závisí na velikosti dítěte, my jsme ji měli do roka, nouzově používáme i teď (15 měsíců) ale syn je drobnější a už je mu fakt malá 🙂) Koupila jsem ji kvůli dobrým testům a dobré ceně, nemůžu si na nic stěžovat, fajn je ta integrovaná stříška. Porovnávat s MC nemůžu. Obecně bych prostornost neřešila, stejně budete muset koupit větší a je asi jedno, jestli o dva měsíce dřív nebo pozděj.

miminkopodruhe
autor
9. dub 2011

@jop Děkuji 🙂

kucirlib
23. dub 2012

Holky nenajde se tu další uživatelka této autosedačky? uvítala bych další zkušenosti.

eicul82
23. dub 2012

Mě přesvědčila 😉 Dnes jsem ji objednala 🙂 Loňskou kolekci za super cenu! 😉

bufobufo
2. čer 2012

@eicul82 Kdepak sis objednala?

eicul82
3. čer 2012

@bufobufo
Jééé, koukám, že je ještě levnější, než jsem kupovala já! http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=273...
Měli ale omezený výbběr barev.

andara
3. čer 2012

Ahojky, já jsem taky majitelka, ale ještě jsme nezkoušeli -prcek se narodí v červenci🙂 Ale pro starší máme Cybex Pallas s pultíkem a je suprová 😉

andara
3. čer 2012

http://img.mimishop.cz/h/ms/551/0/1206/a2733274... máme tuto barvu🙂 ale na první pohled se mi sedačka líbí-je veliká a má pěknou stříšku proti sluníčku a tak.

andara
3. čer 2012

a ještě reál foto s tou Pallas https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak...

rye
3. čer 2012

Ahoj, taky máme připravenou - zatím nevyzkoušenou Cybex Aton Basic. Má super stříšku. Máme dobrou zkušenost se sedačkou 15-36 kg, ve které jezdí starší syn. Cena je nižší, protože Cybex má ceny nastavené níž než Maxi Cosi, kvalitativně srovnatelné. Cybex Aton vyšla úplně skvěle v testech německého autoklubu, to nás přesvědčilo.

bufobufo
3. čer 2012

@eicul82 Jů, tam jich inzerujou, napíšu jim, jestli je opravdu mají. Jakou máte s tímto obchodem zkušenost?

eicul82
3. čer 2012

@bufobufo
No mají 🙂 Když jsem objednávala já, tak to taky tak vypadalo, ale napsali mi, že mají jen 3 barvy, tak myslím, že situace bude podobná 🙂 Ale za ty peníze???!!!! Já ji měla ještě o 300Kč dražší! Z tohoto obchodu jsem objednávala jen jednou a proběhlo to bez problémů..... 🙂

kahramana
28. pro 2016

Nemáte, prosim, nekdo foto miminka v tomto vajicku? Nase dvoumesicni mimi je tam vzdycky tak jakoby zlomene.. co koukám u jinych vajicek, tak v nich mimca vice lezi, maji vetsivetsipohodu pohodu.. ale nase v teto cybexce je fakt značkans chudera a tim padem se ji tam moc nelíbí asi... nevim, jestli ji tam blbe davam? Nevim co s tim...

alcar
28. pro 2016

@kahramana nedavas ji tam spatne, Cybexky jsou oproti jinym sedackam opravdu vice do sedu. Taky jsem si toho vsimla. Mas uz vytazenou tu novorozeneckou vlozku? Bez ni se mi to zdalo trochu lepsi.

kahramana
29. pro 2016

@alcar ja tam mela jen takove to kolecko pod hlavu.. je to asi starsi model? Nevim... je jeste i v zaruce, ale mám ji uz z druhe ruky... jine typy teto cybexky maji ty lepsi vlozky, co jsem koukala... kdyz bylo ,nase mimi male, tak v tom hrozne plavalo bez te vlozky, tu jsme dokoupili univerzální a za cca mesic uz ji nepotrebuje, nebot se tam s ni v tom sedu ani nevejde a je porad hrozne zmacknuta, ten sed je na prd... me to vubec nebapadlo pred porodem, ze ty vajicka jdou az tak rozdílné...:(()

alcar
29. pro 2016

@kahramana my jsme meli Aton 2 a ta mela tu vlozku pres cele zada. Ty kolecka pod hlavu maji ty zakladni typy Basic. Ja taky mela porad pocit, ze je tam mala cela zalomena, ale jak povyrostla, tak uz to bylo v pohode. Ale to bylo opravdu tak v pul roce.

kahramana
29. pro 2016

@alcar jojo presne tak, asi Basic no... nam jsou dva mesice, tak to si jeste pockame.. ach jo.. no novou sedacku se mi kupovat asi nechce, ale kdyz vidim ty mimca jak si v tech vajickach hezky hoviii oproti te nasi kocce... tak me to mrzi, me to vubec nenapadlo, na neco takoveho se zaměřit, je to naše první... a chtela jsem cybex nebo maxi cosi k vuli bezpecnosti...

alcar
29. pro 2016

@kahramana a ma ten pas dany poradne mezi nohama? Nemas ji moc vysoko?

kahramana
29. pro 2016

@alcar jjj, spodni zacvakavatko ma vzdycky mezi nozkama, aby ji to hezky sedelo.. tak je v takovem klubicku, ale tim, ze neni uplne hubenour, tak se ji ta hlavicka tak zalomi dopredu...zkouseli jsme vajicko od znamych, maji nejake obyc, resp. znacku kocarku z trojkombinace, ale vice do lehu a tam sedela-lezela krasne no, mela vice mista, hlavicku hezky do lehu a byla docela spokojena, na to jak je jinak urvana... Tak nevim.. nejradsi bych koupila jine, ale nemam na to vubec cas hledat a zase penize... nez bych prodala Cybexku... nechapu, proc to takhle blbe vyrabi:DDD

markuleta
5. únor 2017

My máme přesně tu co je na obrázku a plně mi vyhovuje. Je pravda ze mimi vložku jsme používali hodně dlouho, protože bez ni mi tam přišla vazne dost na volno, ale ted je nám 10 měs a pouzivame stale a úplně v pohodě, ma tam místa 😉 je pravda ze když koukal kolem sebe, ftato sedačka patří k těm větším, ale jinak jsem s ni spokojena