Autosedačka Cybex Sirona - máte zkušenosti?

kaccistar
29. dub 2016

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s autosedačkou 0-18 kg Cybex Sirona? Hledáme něco bezpečného s isofixem pro a proti směru a táto vypadá skvěle. Nebo máte něco lepšího? Díky 🙂 malý má 7 měsícu 8,5 kg..

kajca89
24. dub 2019

@kaccistar ahoj, koupili jste ji? Taky na ni koukam, jakou mate zkusenost? Diky

6miska4
24. dub 2019

Máme Cybex Sirona S i-Size a jsme spokojeni. Otáčení je k nezaplacení 🙂

pe_ma
24. dub 2019

mame a jsme spokojeni! do smeru sme ji teda jeste nezkouseli... jinak je na protismerne sedacky dobra skupina na fb - deti proti smeru nebo web petsvestek.cz nebo protismeru.cz

alneka
24. dub 2019

@kajca89 malý v ní jezdil v protisměru do 3,5 let. A to není žádný prcek. Pak přešel rovnou do větší a tuto uvolnil narozenému sourozenci, takže po směru sedačka zatim nejela. Je prostorná, potah se snadno udržuje, otočný mechanismus cajk i po třech letech takřka denního užívání.

kajca89
25. dub 2019

Super holky, diky moc 🙂

cuuza
25. dub 2019

Taky máme a spokojenost.

zelenaesmolda
30. dub 2019

Zkuste fb skupinu deti proti smeru,poradi vam s vyberem sedacky

kajca89
1. kvě 2019

@zelenaesmolda jj, uz jsem tam, diky 🙂

bejcaaa
20. lis 2019

@kajca89 Zdravím holky, můžu se zeptat, jak jste se sedačkou spokojené? Děkuji 😊

kajca89
20. lis 2019

@bejcaaa Za me super. Otaceni celkem vyuzivam, ale jako zit by se bez toho dalo. Co hodne ocenuju, je ze se da docela dost polozit. Snazime se se synem jezdit na spani a vubec mu neklinka hlava, coz vidim, ze se casto resi.. na spani je podle me dost pohodlna. Jinak ted (16m) zacal videt trochu ven z protilehleho okenka. Uz se tesim, az povyroste a uvidi i ze sveho 🙂. Ale mame u babicky jeste zdedenou posmernou britax, pro pripady nouze a z te vidi jeste hur, je nizsi.. u te Sirony akorat mirne bojuji s pasy, nejak se mi nedari je dobre nastavit, mozna to nejde, zalezi urcite co ma syn na sobe a jak si zrovna sedne.. ale stelovani jde fakt snadno, takze proste vzdy povolim, posadim, zapnu, utahnu. Kdybys mela nejaky konkretni dotaz, urcite se ozvi.

zelenaesmolda
25. lis 2019

@kajca89
sirona je super volba,bezpecna a protismerna sedacka 🙂

nikitae
27. bře 2021

Chtela bych ozivit diskuzi. Jelikoz sedacku vsichni moc chvalili tak jsme ji take poridili Cybex sirona i size. Malemu byly 2 mesice. Pise ze je od 0 mesicu. Sedacku jsme namontovali do auta a maly v ni sedi. Hruza. Tolik penez a nemuzeme ji pouzivat. Ted sou mu 4 mesice a jeste porad se mi nelibi jak v ni sedi, takze je sedacka doma prekryta plachtou. Jde o to ze sedadla v autech(fabie, bmw, lexus) jsou zkosena a ten isoxif je moc vysoko na sedacce, tudiz kdyz ho narvu do sedadel sedaca zapadne a dite v protismeru si sedne. Kdyz sedacku dame doma na gauc krasne v ni malej lezi. Ma nekdo nakej figl jak tomuhle zabranit? Jsem uz fakt zoufala :(

lilisek7173
4. zář 2023

@nikitae jj řešila jsem také, bohužel nelze podložit, tak jak u neotocného isofixu. 😪😪 malá místo lehu sedí, a vzhledem k tomu, že ještě sama nesedí, používáme vajíčko😌

zelenaesmolda
6. zář 2023

@lilisek7173
Jsou lepsi sedacky nez sirona,ma strasne otevrenou hlavovou operku