Autosedačka. Dá se pevně připoutat do vajíčka dítě v zimním overalu s pláštěnkou?

jankaa_
22. bře 2022
Uživatel jankaa_ je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankaa_.

Dalo by se pevne připoutat díťě do vajíčka v zimním overalu s pláštenkou?

emillyhk
22. bře 2022

@jankaa_ Pochybuju. Overal je naducaný a po pláštěnce bych se bála, že se pásy smeknout.

bara88
22. bře 2022

Určitě ne, proč proboha v tomto poutat dítě?

leniczka23
22. bře 2022

Ne rozhodně ne.

glk
22. bře 2022

@jankaa_ do autosedačky má jít dítě jen v něčem tenčím a neklouzavem z důvodu bezpečnostni. Existuji potom i fusaky do autosedačky.

krisstina93
22. bře 2022

Ne, není to bezpečné. Kup si fusak do autosedačky a i na vajíčko se delaji pláštěnky jako na kočárek. Dítě poutej jenom v něčem lehkém, v zimním oblečení se nemá dávat ani starší dítě do klasické sedacky.

nijij
22. bře 2022

Ne, to už to dítě nemusíš mít pripoutane vůbec

kafr
22. bře 2022

Přesně proto jsem nepoužívala overaly 😒

hasara33
22. bře 2022

@jankaa_ kup si fusak do autosedačky 😉 je to bezpečné a hlavně praktické - šupneš dítě do sedačky v něčem lehkém a zapneš fusak, pak zase jen rozepneš fusak a dítě vyndáš 😉 žádné sundávání a nandavání kombinézy navíc, jak bylo výše zmíněno, je to nebezpečné a za mě prostě i nepraktické 🙂

verunnaj
22. bře 2022

Prosím ne. Radši ten fusak

pinkyy
23. bře 2022

Hlavne se ti v tomhle vsem v tom aute upece

majca16
23. bře 2022

Jakože oblíct dítě do pláštěnky a pak ho dát do autosedačky? Proč? 🤔

rebe
23. bře 2022

Zkus si to. Dej do autosedačky dítě v zimním overalu a utáhni, co nejpevněji to jde. Pak bez povolování rozepni, dítě svlékni, vrať ho zpátky a pásy zapni. Pak vyzkoušej, jak "pevně" pásy drží. Případně třetí krok, dej tam svlečené dítě v pláštěnce, aby to pěkně klouzalo, možná se ti ho potom z těch utažených pásů podří i vcelku pohodlně vyndat...

westie
23. bře 2022

Jak tu holky pisou tak kvuli bezpecnosti urcite ne. A taky kvuli propoceni ditete - plastenka absolutne nevetra.

elesse
24. bře 2022

Taky jsem chtěla navrhnout (což je za hranou bezpečnosti), dej dítě v zimním overalu do auta, zatop na normální teplotu, co v autě míváš a zkus někam dojet. Možná mu bude trochu vedro...