Autosedačka do malého auta. Jakou máte?

kabatek
28. únor 2012

Dobrý den,
chci se zeptat všech, které mají malé auto: vešla se vám autosedačka? A jakou máte?

Já mám Fiata Pandu a autosedačku z Cortiny Cam 3 tam zkrátka nepřipnu /dozadu vubec, dopredu s problemama/, mám moc krátký pás. Jak jste to vyřešily?

beruska1989
28. únor 2012

já měla vajíčko od patronu a když jsem potřebovali odvézt od mamky tak jsme taky měli problém to dát do hyundai getz, dozadu ani náhodou, a dopředu to šlo ale musel se nechat v servisu vypnout airbag, a to samý máme ted s velkou sedačkou caretero safira, zapnout ji vzadu byl nadlidskej úkol, ve 2 jsme ji tam narvali a naštěstí se nevyndavá.

jop
28. únor 2012

zajimave, ja mam Opel Corsa a sedacku Romer Maxi King a neni problem, ani s vajickem Cybex Aton nebyl problem.

mooncaa
28. únor 2012

Do malého auta 13 let starého se autosedačka vešla krásně (Toyota), malé auto = dlouhé pásy. Ale do velkého 7-místného nového (Ford) jsem měla problém autosedačku (vajíčko) připnout (byla pak divně nakloněná). Teď máme sedačku 9-18 kg a ta jde dobře, tam už nepotřebujeme tak dlouhý pás.

kabatek
autor
2. bře 2012

uz jsem prisla na ot , ze kdyz si cuknu sedackou dozadu ( jde to jen vepredu), tak ji tam silou vule pripnu, ale v utery jsem pripinala sedacku 7x a to uz bylo na me moc...

jeste me napadla sedacka se zakladnou