Autosedačka Joie s isofixem. Je složité ji namontovat do auta?

axel85
19. kvě 2023

Dobrý den,chci koupit autosedačku vajíčko s isofixem. Jako úplný nováček prosím o radu. Je složité to namontovat do auta? Máme superb a Renault megane. Jedná se o značku joie. Děkuji za radu

zelenaesmolda
19. kvě 2023

FB skupina Autosedacky-bezpeci pro deti.Tam ti poradi nejlepe.
Obecne skodovky maji velky sklon sedacek a iso sedacky tam vhodne nejsou,detem pak pada hlava.Sklon dokaze vyrovnat Besafe.

axel85
autor
19. kvě 2023

@zelenaesmolda děkuji,tam jsem psala a bez odpovědi.takze radši na pásy?

zelenaesmolda
19. kvě 2023

@axel85
tak zkus dotaz topnout nebo ho polozit znova.A proc zrovna Joie vajicko?Vajicek je na trhu spousta,treba se dozvis lepsi odpoved.Odkud jste?

axel85
autor
19. kvě 2023

@zelenaesmolda mají ho i s isofixem za 6 tis a dá se polohovat,což se mi hodí,pac budem jezdit dalky( 1000 km)ale klidně si nechám poradit.vim o prodejně v Boleslavi,to mám 50 km,ale s rezervací mám problém,nikdy nevím,kdy se mi to bude hodit

zelenaesmolda
19. kvě 2023

@axel85
jenze polohovani je ti na nic kdyz bude vajicko moc na sikmo kvuli sklonu sedacek.Ale opravdu je lepsi sedacku vyzkouset s ditetem a s autem.
Navic nektere auta maji kratke pasy,u nas ve Focusu bylo poutani vajicka nocni mura.

axel85
autor
19. kvě 2023

@zelenaesmolda tak se tam nakonec stavíme,ale bez té jejich rezervace. Mají volno vždy jen v 10 a 12 hod,což normální lidi pracuji🤨

zelenaesmolda
19. kvě 2023

@axel85
nebo zkus panu Radkovi napsat na chatu a domluvit se s nim osobne na navsteve 🙂

krisstina93
19. kvě 2023

Idelani je zajít přímo do kamenné prodejny a sedacku vyzkoušet dat do auta, každá sedačka sedi do každého auta jinak. Jinak ve škodovce mame radši sedačky na pasy no. Ale je fakt, ze zas třeba do golfa se to pásalo blbě, ten má krátké pásy, takže to chce vyzkoušet taky :D

zelenaesmolda
19. kvě 2023

@krisstina93
a taky kazdemu diteti sedi jina sedacka 🙂

areh
19. kvě 2023

@axel85 já jsem vajíčko Joie i gemm měla a byla jsem spokojená. Instalace je jednoduchá. Dáš základnu a do toho jednou rukou vajíčko. Ocenila jsem to hlavně u druhého dítěte, kdy jsem vajíčko měla za řidičem, takže u zaparkovaného auta do silnice. Mám Kiu a sedělo to dobře.

jirovapa
19. kvě 2023

Mě dobře poradili v Jihlavě na prodejně Hugocz.eu, ale nevím odkud jste 🙂. Ale myslím, že vámi vybraná autosedačka je fajn. Má jí kamarádka a to polohování si chválí. 🙂

axel85
autor
19. kvě 2023

@jirovapa liberec

veru181
20. kvě 2023

Ve FB skupině Děti proti směru odpovídají docela aktivně a pořadí i podle typu auta 🙂

zelenaesmolda
22. kvě 2023

@veru181
jenze tam uz nejsou prodejci,kteri jsou vyskoleni a maji prehled.Jejich odchodem se ze skupiny stala dalsi maminkovska skupina bez odbornosti.