• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka ke kočárku Camarelo, máte zkušenost?

30. května 2015 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaký máte zkušenosti s autosedačkou ke kočárku Camarelo. O tomto kočárku uvažujeme, ale v obou obchodech kde jsme se na něho byli podívat nám doporučili k němu jinou autosedačku, že rý tady ta není tak moc kvalitní a bezpečná. děkuji
19. bře 2014 v 07:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my máme camarelo q12 i se sedačkou teda s tým vajíčkem a je super má to i tu vložku pro novorozence takže se mu tam nekynklá hlava .Takže za mně bez problémů a hlavně to má adaptéry na kočárek a zářezy na nákupní košík .
19. bře 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám camarelo q 12-trojkombinaci a nemůžu si stěžovat...Na podvozek dle potřeby nacvaknu co chci.Prckovi je zítra 8 měsíců,a vajíčko stále využívám i do města,nemusím tahat korbu nebo sporták,nacvaknu vajíčko na podvozek a svištíme...Sice už hledáme větší autosedačku,prcek je rychlý,sám sedí,lozí,lítá v chodítku a v postýlce už i chodí,ale vajíčko na tyhle popojíždky využiju dokud se tam ještě vleze :grinning:
20. bře 2014 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohu poprosit o radu.....od rodičů jsem dostala camarelo q12...je to hezky kočarek a už se tesim az bude prcek na svete...ale premyslim jak se sedacka dava do auta...nekdo rika ze po smeru jizdy nekdo ze protismeru jizdy....udajne zalezi na vajicku.muzete mi poradit?dekuju
20. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vajíčko proti směru jízdy...pro ty nejmenší je je nejbezpečnější poloha...A vepředu vedle řidiče může být vajíčko jen v případě,že tam není nebo je vypnutý aerbeck(nevím jestli sem to správně napsala-pardon)...
To sem neslyšela,že záleží na vajíčku :confused:
A vidím termín máme stejný-jen já porodila loni-měla sem termín 15 a 18 .7,ale prcek se rozhodl ukázat až 21.7. :grinning:
@matolova
20. bře 2014 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari moc děkuju za radu :slight_smile: je to první mimčo tak jsem ze všeho vykulena :grinning: jinak mám 4 termíny porodu od 12.7 do 24.7 :slight_smile: nejak se doktoři nemůžou dohodnout :slight_smile:
20. bře 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matolova Není zač-za sebe můžu říct-sem spokojená s touhle trojkombinací...Ted začínáme zkoušet i sporták,tak uvidíme jaký bude ten :sweat_smile:
21. bře 2014 v 07:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila bych určitě nějakou lepší autosedačku, ne polskou. My to tak měli. Máme kočárek Camarelo a vajíčko jsme měli Peg Pérego, větší sedačku už máme Romer. Ale do "no name" bych nešla.
31. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, máte niekto skúsenosti s inou autosedackou ku kocíku camarelo? Pasuje to tam?
@ann_87 dalo sa ti to vajíčko Peg Pérego nacvaknúť na konštrukciu z camarela? dakujem
8. zář 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzanah Ahojky, nedalo. A ani jsem po tom nepátrala. Ale myslím, že by byly potřeba nějaké adaptéry a zda by Peg Pérego k tomu vůbec pasovalo, toť otázka :frowning2:
8. zář 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzuzanah Ale myslím, že k těm úplně novým Camarelům pasuje MAxi cosi či Cybex za pomoci nějakých adaptérů.
8. zář 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, máme vybraný a objednaný kočárek camarelo art limited a k němu autosedačku Maxi Cosi Cabriofix (plus adaptéry)....autosedačka, která patří do trojkombinace je malá, ne moc bezpečná a celkově vypadá jaksi chatrně :confused:
8. zář 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baru88 @ann_87 super, potešili ste ma, že to je možné :slight_smile:

@baru88 mozes mi prosim poslat link na tie adaptéry? teda pokial ste objednávali cez net :slight_smile:
DAKUJEM
8. zář 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobry den,mam prosbu,nevite zda na Camarelo Evolution bude pasovat autosedacka ,treba Romer vajicko???potrebuji speciální adaptery???dekuji vam za radu
26. kvě 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrekonny my, mame kocarek Maked a autosedacku Cybex a mame k tomu adaptery,tak si myslim ze to bude stejne....nejbezpečnější bude se zeptat tam kde budete kocarek kupovat
26. kvě 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,mam prosbu,nevite zda na Camarelo Evolution bude pasovat autosedacka ,treba Romer vajicko???potrebuji speciální adaptery???dekuji vam za radu
@sim007 Dekuji za info,ta Camarelo je takova jednoducha,tak chci Romer,mame i pro starsiho syna vetsi a jsou asi nejlepsi,diky za radu
26. kvě 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na Camarelo exclusive jsem mela adaptéry a autosedačku Maxi Cosi Cabriofix.
30. kvě 2015 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek