Autosedačka ke kočárku Camarelo, máte zkušenost?

rmasenka
19. bře 2014

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaký máte zkušenosti s autosedačkou ke kočárku Camarelo. O tomto kočárku uvažujeme, ale v obou obchodech kde jsme se na něho byli podívat nám doporučili k němu jinou autosedačku, že rý tady ta není tak moc kvalitní a bezpečná. děkuji

hasanka
19. bře 2014

Ahojky my máme camarelo q12 i se sedačkou teda s tým vajíčkem a je super má to i tu vložku pro novorozence takže se mu tam nekynklá hlava .Takže za mně bez problémů a hlavně to má adaptéry na kočárek a zářezy na nákupní košík .

janesafari
20. bře 2014

Taky mám camarelo q 12-trojkombinaci a nemůžu si stěžovat...Na podvozek dle potřeby nacvaknu co chci.Prckovi je zítra 8 měsíců,a vajíčko stále využívám i do města,nemusím tahat korbu nebo sporták,nacvaknu vajíčko na podvozek a svištíme...Sice už hledáme větší autosedačku,prcek je rychlý,sám sedí,lozí,lítá v chodítku a v postýlce už i chodí,ale vajíčko na tyhle popojíždky využiju dokud se tam ještě vleze 😀

matolova
20. bře 2014

mohu poprosit o radu.....od rodičů jsem dostala camarelo q12...je to hezky kočarek a už se tesim az bude prcek na svete...ale premyslim jak se sedacka dava do auta...nekdo rika ze po smeru jizdy nekdo ze protismeru jizdy....udajne zalezi na vajicku.muzete mi poradit?dekuju

janesafari
20. bře 2014

vajíčko proti směru jízdy...pro ty nejmenší je je nejbezpečnější poloha...A vepředu vedle řidiče může být vajíčko jen v případě,že tam není nebo je vypnutý aerbeck(nevím jestli sem to správně napsala-pardon)...
To sem neslyšela,že záleží na vajíčku 😕
A vidím termín máme stejný-jen já porodila loni-měla sem termín 15 a 18 .7,ale prcek se rozhodl ukázat až 21.7. 😀
@matolova

matolova
20. bře 2014

@janesafari moc děkuju za radu 🙂 je to první mimčo tak jsem ze všeho vykulena 😀 jinak mám 4 termíny porodu od 12.7 do 24.7 🙂 nejak se doktoři nemůžou dohodnout 🙂

janesafari
21. bře 2014

@matolova Není zač-za sebe můžu říct-sem spokojená s touhle trojkombinací...Ted začínáme zkoušet i sporták,tak uvidíme jaký bude ten 😅

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
zzuzanah
8. zář 2014

ahojte, máte niekto skúsenosti s inou autosedackou ku kocíku camarelo? Pasuje to tam?
@ann_87 dalo sa ti to vajíčko Peg Pérego nacvaknúť na konštrukciu z camarela? dakujem

ann_87
8. zář 2014

@zzuzanah Ahojky, nedalo. A ani jsem po tom nepátrala. Ale myslím, že by byly potřeba nějaké adaptéry a zda by Peg Pérego k tomu vůbec pasovalo, toť otázka ☹

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
baru88
8. zář 2014

Ahoj, máme vybraný a objednaný kočárek camarelo art limited a k němu autosedačku Maxi Cosi Cabriofix (plus adaptéry)....autosedačka, která patří do trojkombinace je malá, ne moc bezpečná a celkově vypadá jaksi chatrně 😕

zzuzanah
8. zář 2014

@baru88 @ann_87 super, potešili ste ma, že to je možné 🙂

@baru88 mozes mi prosim poslat link na tie adaptéry? teda pokial ste objednávali cez net 🙂
DAKUJEM

andrekonny
26. kvě 2015

Dobry den,mam prosbu,nevite zda na Camarelo Evolution bude pasovat autosedacka ,treba Romer vajicko???potrebuji speciální adaptery???dekuji vam za radu

sim007
26. kvě 2015

@andrekonny my, mame kocarek Maked a autosedacku Cybex a mame k tomu adaptery,tak si myslim ze to bude stejne....nejbezpečnější bude se zeptat tam kde budete kocarek kupovat

andrekonny
26. kvě 2015

Dobry den,mam prosbu,nevite zda na Camarelo Evolution bude pasovat autosedacka ,treba Romer vajicko???potrebuji speciální adaptery???dekuji vam za radu
@sim007 Dekuji za info,ta Camarelo je takova jednoducha,tak chci Romer,mame i pro starsiho syna vetsi a jsou asi nejlepsi,diky za radu

espanolka
30. kvě 2015

Na Camarelo exclusive jsem mela adaptéry a autosedačku Maxi Cosi Cabriofix.