• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka Kiddy Comfort Pro. Máte zkušenost?

2. září 2014 
Ahojte maminky, máte některá zkušenost s touto autosedačkou? Překvapuje mě, že nemá pásy, ale místo nich ochranný pultík. Nemáte jí někdo doma? Jaké zkušenosti máte vy a jak jste s ní spokojené?! Moc děkuji za vaše zkušenosti a názory
11. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme Kiddy Infinity Pro a spokojenost velká...koukám taky Tadeášek :dizzy_face: Přece jen v případě nárazu se váha rozloží do plochy toho pultíku a ne jako pásy, které se "zaříznou" do těla. Určitě to ale chce vyzkoušet do ní dítě posadit před koupí - mohl by mu ten pultík vadit. U nás je to ale v pohodě.
12. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, ráda bych oprášila tuto diskusi, přibyl někdo další, kdo by mohl tuto sedačku doporučit? V testech dopadla velice dobře, ale také mě trochu odrazuje, že nemá ty pásy
10. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketazam • 1d • 11. listopad 2009 v 19:55
Máte někdo tuto sedačku- podle testů by to měla být jedna z nejbezpečnějších sedaček a krom toho je to kategorie 9-36kg takže je pro mě sympatická dvojnásob. Pokud ji máte jak jste s ní spokojení v praxi- jde upevnit do všech aut nebo je někde problém? Jak je pohodlná dítěti... atd pište vaše zkušenosti...
13. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tuto autosedačku koupili, jednak se nám líbily výsledky testů a jednak v ní jezdí náš synovec a jsou spokojení. Zatím jsme v ní nejezdíme, ale vyzkoušeli jsme ji a nebyl problém. Maalé půltík nevadil :wink: Tak uvidíme
1. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ji taky chtěli, ale v obchodě se v ní malýmu nelíbilo, ten pultík nechtěl, je to dost natěsno, ale bezpečný to určitě je. A taky nevím jak v létě, já bych v tom sedět nechtěla.
1. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, má ji kamoška. Určitě je moc bezpečná, ale jak už tu bylo zvýšeno výše, v létě je to pro malou utrpení s tím pultíkem, dost se zapotí. Navíc sedačka nemá 5ti bodové pásy a malá si začla rozepínat pás :unamused: , ale to asi zkouší všechny děti. Jinak co vím, tak už ji měla v různých tipech aut (Favorit, Fiat Brava, Ford Mondeo atd.) a všude se dala normálně připnout, žádnej problém.
2. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten pultík tam je jen do určité doby a navíc novější kolekce jsou ze speciálního prodyšného materiálu, v autě máme klimatizaci, takže tohle jako problém nevidím. Samozřejmě je jasný, že jsou děti, kterým tenpultík vyloženě vadí, to pak problém je. A odepínání pásu, doufám, že to naší malou nenapadne....no za nějakej měsíc vám podám své praktické zkušenosti :sweat_smile: tak sned nebude zklamaná
3. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Máte někdo infinity pro? Prosím, jak je vevnitř široká????
8. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvazujeme kupu tejto autosedacky. Najprv to bol nas favorit, ale ked sme do nej strcili maleho tak sme to ihned zamietli, este bol vtedy malicky a rozhodli sme sa pre maxi cosi priori XP. A ked sme si mysleli, ze sme uz definitivne rozhodnuti, tak sme znovu vyskusali Kidyy a znovu sme na zaciatku ,pretoze maly bol v nej v pohodicke. Len by ma zaujimalo zda deticky z nej vidia aj von oknom, pretoze mi pride, ze kedze nema ziaden podstavec tak ci to nebrani vyhladu . Krpec ma teraz 11 mesiacov.
26. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra, von deti nevidia. To už potom Cybex pallas
26. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek Autosedačky Kiddy http://www.modrykonik.cz/autosedacky-kiddy/.
Budu moc ráda, pokud vyšetříte chviličku času a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a postřehy jistě ocení i další maminky, které třeba zrovna v těchto dnech plánují pořídit novou autosedačku a váhají, kterou značku zvolit. Vaše zkušenosti jim jistě mnoho pomohou v nelehkém rozhodování.
Předem Vám velice děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace a zkušenosti.

Krásný den všem,
Denisa.

@musko @petra.a @martinape @janakar__2 @usounek25 @ivika18 @krista @denisa31 @lukajda @werminka ...a další :slight_smile: .
2. zář 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek