Autosedačka Kiddy Comfort Pro. Máte zkušenost?

werminka
11. bře 2009

Ahojte maminky, máte některá zkušenost s touto autosedačkou? Překvapuje mě, že nemá pásy, ale místo nich ochranný pultík. Nemáte jí někdo doma? Jaké zkušenosti máte vy a jak jste s ní spokojené?! Moc děkuji za vaše zkušenosti a názory

lukajda
12. bře 2009

Ahoj, máme Kiddy Infinity Pro a spokojenost velká...koukám taky Tadeášek 😵 Přece jen v případě nárazu se váha rozloží do plochy toho pultíku a ne jako pásy, které se "zaříznou" do těla. Určitě to ale chce vyzkoušet do ní dítě posadit před koupí - mohl by mu ten pultík vadit. U nás je to ale v pohodě.

denisa31
10. srp 2009

Ahoj maminy, ráda bych oprášila tuto diskusi, přibyl někdo další, kdo by mohl tuto sedačku doporučit? V testech dopadla velice dobře, ale také mě trochu odrazuje, že nemá ty pásy

krista
13. lis 2009

marketazam • 1d • 11. listopad 2009 v 19:55
Máte někdo tuto sedačku- podle testů by to měla být jedna z nejbezpečnějších sedaček a krom toho je to kategorie 9-36kg takže je pro mě sympatická dvojnásob. Pokud ji máte jak jste s ní spokojení v praxi- jde upevnit do všech aut nebo je někde problém? Jak je pohodlná dítěti... atd pište vaše zkušenosti...

janakar__2
1. led 2010

My jsme tuto autosedačku koupili, jednak se nám líbily výsledky testů a jednak v ní jezdí náš synovec a jsou spokojení. Zatím jsme v ní nejezdíme, ale vyzkoušeli jsme ji a nebyl problém. Maalé půltík nevadil 😉 Tak uvidíme

ivika18
1. led 2010

my jsme ji taky chtěli, ale v obchodě se v ní malýmu nelíbilo, ten pultík nechtěl, je to dost natěsno, ale bezpečný to určitě je. A taky nevím jak v létě, já bych v tom sedět nechtěla.

usounek25
2. led 2010

ahoj, má ji kamoška. Určitě je moc bezpečná, ale jak už tu bylo zvýšeno výše, v létě je to pro malou utrpení s tím pultíkem, dost se zapotí. Navíc sedačka nemá 5ti bodové pásy a malá si začla rozepínat pás 😒 , ale to asi zkouší všechny děti. Jinak co vím, tak už ji měla v různých tipech aut (Favorit, Fiat Brava, Ford Mondeo atd.) a všude se dala normálně připnout, žádnej problém.

janakar__2
3. led 2010

Tak ten pultík tam je jen do určité doby a navíc novější kolekce jsou ze speciálního prodyšného materiálu, v autě máme klimatizaci, takže tohle jako problém nevidím. Samozřejmě je jasný, že jsou děti, kterým tenpultík vyloženě vadí, to pak problém je. A odepínání pásu, doufám, že to naší malou nenapadne....no za nějakej měsíc vám podám své praktické zkušenosti 😅 tak sned nebude zklamaná

martinape
8. čer 2010

Ahojte. Máte někdo infinity pro? Prosím, jak je vevnitř široká????

petra.a
26. črc 2010

zvazujeme kupu tejto autosedacky. Najprv to bol nas favorit, ale ked sme do nej strcili maleho tak sme to ihned zamietli, este bol vtedy malicky a rozhodli sme sa pre maxi cosi priori XP. A ked sme si mysleli, ze sme uz definitivne rozhodnuti, tak sme znovu vyskusali Kidyy a znovu sme na zaciatku ,pretoze maly bol v nej v pohodicke. Len by ma zaujimalo zda deticky z nej vidia aj von oknom, pretoze mi pride, ze kedze nema ziaden podstavec tak ci to nebrani vyhladu . Krpec ma teraz 11 mesiacov.

musko
26. črc 2010

Petra, von deti nevidia. To už potom Cybex pallas

ined77
2. zář 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek Autosedačky Kiddy https://www.modrykonik.cz/autosedacky-kiddy/.
Budu moc ráda, pokud vyšetříte chviličku času a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a postřehy jistě ocení i další maminky, které třeba zrovna v těchto dnech plánují pořídit novou autosedačku a váhají, kterou značku zvolit. Vaše zkušenosti jim jistě mnoho pomohou v nelehkém rozhodování.
Předem Vám velice děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace a zkušenosti.

Krásný den všem,
Denisa.

@musko @petra.a @martinape @janakar__2 @usounek25 @ivika18 @krista @denisa31 @lukajda @werminka ...a další 🙂 .