• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka Maxi Cosi 0-13kg. Máte zkušenost?

23. listopadu 2008 
Máte s touto autosedačkou nějaké zkušenosti. Prodavačka nám ji v kramu vychvalila jak jen mohla, ale ráda bych slyšela i názor z praxe. Díky
29. led 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli máš na mysli Maxi-Cosi Cabrio, tak ta je super. Pohodlná, praktická, k užitným vlastnostem relativně lehká. V žebříčkách hodnocení bezpečnosti, se tradičně řadí k nejlepším. Proto i ten rozdíl v ceně. Jako mezi prvními přišla s boční protinárazovou ochranou. A její stříška je velmi praktická, jen se zasune, nebo přetáhne, je elastická. A zásobárna na plíny a utěrky je taky prima.Výhodou také je, že se držák dá překlopit, tím se stabilizuje, a sedačka slouží jako třeba židlička na krmení. Má docela dlouhý vnitřní prostor, takže moje 80ti cm děti ji mohli v pohodě používat do roku a třičtvrtě, protože jim nepřesahovala hlava. Taky mají příjemný vnitřní materiál, že se mimi nezapaří a dá se celá svléknout a povlak vyprat.
29. led 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
slysela jsem ze kdyz aji autosedacku moc velky kg rozsah,taknejsou tak bezpecne jako ty,ktery jsou treba jen na urcity kg rozsah a pak je musite vmenit za vetsi,sice je to cenove narocncejsi ale co bychompro ochranu ditete neudelali,ne?
29. led 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, jenže vajíčko, první sedačka je do 13ti kg. Ale záleží, jak je nakonec dlouhý vnitřní sedák a jak je dlouhé mimi. Některá mimi, která mají třeba jen 10 kg se do nich nevejdou, protože už jim kouká hlava :cry: Teda to je spíš u jiných značek, které jsou kratší.
1. únor 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne je pouzivana autosedacka maxi-kosi, jako cuco v celem svete a vsude na mezinarodnich web strankach si muzete najit, ze je to autosedacka, ktera se pouziva max. do 3 mesicu mimca..nektere deti ji pouzivaji 2, nektere naopak 5, zalezi na vzrustu ditete!!!! :slight_smile: :unamused:
1. únor 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mám tuto sedačku Maxi-Cosi Cabrio, mohu jen doporučit. Používáme ji 10 měsíců a bez problémů.Jak už tu někdo psal, byla vyhodnocena v žebříčku bezpečnosti na druhém místě za autosedačkou německé výroby Romer. :wink: :wink: :wink:
3. únor 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli máte některá na této autosedačce nánožník od emitexu. Díky moc Lucka
23. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take jsem koupili Maxi-Cosi Cabrio + easy fix a jsem s ni moc spokojena, vyborny je easy fix, prijdes, zaklapnes. Mohu jenom doporucit :slight_smile:
23. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vim ze zkusenosti, tak segra v ni mela malou asi do 9 mesicu a kamaradka asi do 8 mesicu, ale obe maji opravdu dlouhe deti....
23. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek