Autosedačka Maxi Cosi 0-13kg. Máte zkušenost?

zdencab
29. led 2007

Máte s touto autosedačkou nějaké zkušenosti. Prodavačka nám ji v kramu vychvalila jak jen mohla, ale ráda bych slyšela i názor z praxe. Díky

4a
29. led 2007

Jestli máš na mysli Maxi-Cosi Cabrio, tak ta je super. Pohodlná, praktická, k užitným vlastnostem relativně lehká. V žebříčkách hodnocení bezpečnosti, se tradičně řadí k nejlepším. Proto i ten rozdíl v ceně. Jako mezi prvními přišla s boční protinárazovou ochranou. A její stříška je velmi praktická, jen se zasune, nebo přetáhne, je elastická. A zásobárna na plíny a utěrky je taky prima.Výhodou také je, že se držák dá překlopit, tím se stabilizuje, a sedačka slouží jako třeba židlička na krmení. Má docela dlouhý vnitřní prostor, takže moje 80ti cm děti ji mohli v pohodě používat do roku a třičtvrtě, protože jim nepřesahovala hlava. Taky mají příjemný vnitřní materiál, že se mimi nezapaří a dá se celá svléknout a povlak vyprat.

bednaroi
29. led 2007

slysela jsem ze kdyz aji autosedacku moc velky kg rozsah,taknejsou tak bezpecne jako ty,ktery jsou treba jen na urcity kg rozsah a pak je musite vmenit za vetsi,sice je to cenove narocncejsi ale co bychompro ochranu ditete neudelali,ne?

4a
1. únor 2007

nojo, jenže vajíčko, první sedačka je do 13ti kg. Ale záleží, jak je nakonec dlouhý vnitřní sedák a jak je dlouhé mimi. Některá mimi, která mají třeba jen 10 kg se do nich nevejdou, protože už jim kouká hlava 😢 Teda to je spíš u jiných značek, které jsou kratší.

kocurek
1. únor 2007

Normalne je pouzivana autosedacka maxi-kosi, jako cuco v celem svete a vsude na mezinarodnich web strankach si muzete najit, ze je to autosedacka, ktera se pouziva max. do 3 mesicu mimca..nektere deti ji pouzivaji 2, nektere naopak 5, zalezi na vzrustu ditete!!!! 🙂 😒

mesic
3. únor 2007

Také mám tuto sedačku Maxi-Cosi Cabrio, mohu jen doporučit. Používáme ji 10 měsíců a bez problémů.Jak už tu někdo psal, byla vyhodnocena v žebříčku bezpečnosti na druhém místě za autosedačkou německé výroby Romer. 😉 😉 😉

gimulka
23. lis 2008

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli máte některá na této autosedačce nánožník od emitexu. Díky moc Lucka

venuse333
23. lis 2008

Take jsem koupili Maxi-Cosi Cabrio + easy fix a jsem s ni moc spokojena, vyborny je easy fix, prijdes, zaklapnes. Mohu jenom doporucit 🙂

venuse333
23. lis 2008

Co vim ze zkusenosti, tak segra v ni mela malou asi do 9 mesicu a kamaradka asi do 8 mesicu, ale obe maji opravdu dlouhe deti....