Autosedačka Maxi Cosi CabrioFix. Líbí se vám?

janicka006
12. bře 2009

Ahojky všem nastávajícím mamulenkám.Nemáte někdo vybranou tuto autosedačku.Četla jsem na ní moc dobré reference,ale nevýhodou je,že je dražší... ☹ okolo 3.500 ☹ Pak jsem si vybrala ještě Chicco Synthesis XT 09...ta je i cenově lepší...a to o dost..stojí okolo dvou tisíc.
A co vy líbí se vám taky nebo preferujete jinou značku???

krista
12. bře 2009

Maxi Cosi CabrioFix a její upevnění:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix nebo Citi????:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

hlavinka
16. říj 2009

ahoj holky, prosim pekne, kdo mate doma tuhle autosedacku, lze z ni uplne sundat potah, aby sel dat do pracky? Mala nam ho totalne pozvracela (chudera). dekuju!

soanpe
16. říj 2009

hlavinka,lze
sice blbě,ale lze 😉

evicka7
16. říj 2009

můžu cabrio fix jen chválit, měla ji rodina, ve které jsem dělala chůvu a hodně jsem s nejmenším jezdila autem, sedačka prostorná, dobře se poutala, potah sundat jde, my jsme pak měli pro naši malou Jané a jen jsem nadávala, protože jsem z tý maxicosi byla rozmazlená 😀

hlavinka
17. říj 2009

soanpe: prosim te a jak? ja jsem to sundala, ale drzi to za den pas dole a nejde to vyndat, protoze na tom pase jsou presky nebo je to zandany v tom kolecku dole. diky moc (zitra jedeme domu a potah porad mokry:o((

soanpe
17. říj 2009

to kolečko se musí vycvaknout.jde to blbě

senja
17. říj 2009

Holky, poradte prosim do jakeho veku jste pouzivaly tu novorozeneckou vlozku? Ja jsem si myslela, ze az dokud nezacne sedet, ale asi se mylim. Maly jeste nesedi, ale kdyz hlavu ma v tom polstarkovem oblouku, tak pasy jsou mu kratke (to zapinani mu tlaci mezi nozickama), a to je davame na maximum ☹

evicka7
17. říj 2009

senja, paní přestala dáva novo vložku, když malý držel hlavičku, ale stejně jsme mu raději na kažkou stranu stočily plínku

matra
18. říj 2009

Ahojky holky tak my ji máme a jsem s ní maximálně spokojená, potah jsem prala už dvakrát a šel mi sundat i nandat dobře,musí se akorát po obvodu vychytat to upevnování 😉
A novorozeneckou vložku jsem používala,dokud malemu nezačala přesahovat hlavička, to bylo tak o cca 5 měs. A upevnování do auta taky bez problémů, v roce budeme přecházet na větší.
Další její výhoda je ,že je dost prostorná,my máme 10 kg v necelých 9.měsicích a máme ji stále dobrou 😵

hlavinka
18. říj 2009

soanpe: dekuju!

pajinkaa
18. říj 2009

My jsme s ní spokojení taky a moc 🙂 NEměnila bych! Máme k ní i isofix, takže tím je to ještě jednodušší - hodně jezdíme, takže jen cvak a ok 🙂

Novorozeneckou vložku - my vyndali z toho "obalu" jen ten klínek pod zadeček, protože i když byl malej čerstvě narozenej, tak v kombinézce by mu to bylo na hlavičku malý. Klínek jsme používali cca do 4-5 měsíce, malej je cvalíček, ale i teď tam pěkně vleze (ne teda v silné kombinéze), ale v té by mu v autě bylo stejně horko. A většinou mu hlavička nikdy nepadala a když se mi zdálo, že trochu jo, použili jsme plínku 🙂

hlavinka
19. říj 2009

soanpe:diky

mado1
5. únor 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na upevnění sedačky do auta. Mám pocit, že ji dáváme špatně, malá i sedačka jsou sice napevno, ale ta sedačka skoro jako by stojí. Když ji mám na zemi, tak je to jasný, ale v tom autě je mírně nastojato. Nevím, jak líp bych to popsala. Máte to taky tak?

ivett
22. čer 2011

Zdravím, může mi někdo poradit, jestli má maxi cosi isofixovou základnu, na kterou by pasovalo jak vajíčko, tak pak větší klasická autosedačka? Díky...

gamma
24. čer 2011

@ivett my máme maxi cosi family fix, což je isofixová základna pro autosedačky maxi cosi pebble (do 13 kg) a pak se na stejnej isofix dá dát maxi cosi pearl (ta je 9 - 18 kg)..