Autosedačka Maxi Cosi, jste s ní spokojené?

blahova_andrea
17. kvě 2012

Ahoj maminky. Pomalu uvažujeme o autosedačce, která vystřídá vajíčko a jako favorita máme sedačky od Maxi Cosi. Jak jste s nimi spokojené vy? Jaký máte model? Nebo jakou jinou by jste doporučily? Díky všem za rady a zkušenosti.

takyja
17. kvě 2012

Maxi Cosi Priorifix, super spokojenost. Dobra polohovatelnost, praci potah, .. Ale s isofixem uz se myslim nedela...:-/

spaagetka
17. kvě 2012

Kupovali jsme Maxi Cosi Tobi, bez isofixu, páč naši ho v autě nemají, tak aby ho taky mohli někam vyvézt. Spokojenost, polohovala se dobře, doporučuju k ní dokoupit letní potah, je froté, snadno ho vypereš a je moc příjemnej 😉

lutsousek
17. kvě 2012

Máme MC Pearl s FamilyFixem (isofix) a spokojenost maximální. Dá se polohovat, při usazování a vysazování malé nikde nepřekáží pásy (nějaký spešl systém), nastavitelná opěrka hlavy... a malá je v ní spokojená. Od ADAC výborné hodnocení. Jen je tedy poněkud dražší vlivem toho FamilyFixu.

ja.na81
17. kvě 2012

My MC nemame... ale doporucuji pred koupi vyzkouset ve vasem voze. Kamaradka totiz taky chtela MC (Tobi) a do jejich auta ho nejak nemohli dosta, ze je ta sedacka ponekud vyssi... ze jako pak by se jim tam i spatne posazoval prcek nebo co... proste predem vyzkouset 🙂

gabour
18. kvě 2012

Máme Maxi Cosi Tobi a jsem spokojená. Jela jsem ho koupit s autem, abych věděla, že ho tam dám. Problém u rodičů v jejich. Mají Seata a vzadu jsou poměrně krátký pásy, tak bývá horor ji tam nandat. Jinak je nasazená i vyndaná rychle. Když ji vytáhnu a máme ji doma, tak v ní malej strašně rád sedá jako v křesílku a už se i sám zapne. Odepnout to naštěstí nezvládá 🙂 .

emispheare
18. kvě 2012

Máme Maxi Cosi Tobi a max. spokojenost. 🙂 Líbí se mi např. to, že je ukazatel zapnutí pásu - pokud je dobře dotažené ukazuje zelenou 🙂 Během chvilky nandaná/vyndaná do/z auta. Objednávala jsem z netu, vůbec mě nenapadlo, že by se nám do auta nevešla 😀 Prostě jsem si ji vybrala a byla to láska na první pohled 😀 😀 😀 http://www.babymania.cz/maxi-cosi-autosedacka-t...

kimby
18. kvě 2012

Take mame Maxi Cosi Tobi, model 2011,velikanska spokojenost,vse jiz napsaly maminky prede mnou,takze se pod to podepisuji,jednoznacne doporucuji.

ocelotka
19. kvě 2012

Máme Maxi Cosi Priori a zatím jsem spokojená. Jde pěkně polohovat, díky bočnicím si při spaní malá má kam položit hlavu. Jednoduchá instalace i úprava pásů, když děcko povyroste.

dandik
18. únor 2013

Můžu se zeptat na zkušenosti s Tobi? Docela nám zlobí polohování (máme teprve od září) a pásy při vyndavání dítěte z autosedačky nejsou povolit - vytáhnout v úrovni ramen...což by měla být výhoda této autosedačky... Polohování jde ztuha a poslední poloha nejde zablokovat. Asi je hodně utažená sedačka v autě...tak nevím. Ze zadu autosedačky jsme našli jen jednu pružinku sloužící k polohování, ze servisu nám psali, že tam má bý jen jedna pružinka, ale otvory tam jsou na dvě...nemáte s tím někdo zkušenost?

lennus
11. zář 2014

Ahoj holky, máme vajíčko Maxi Cosi a přemýšlíme o Maxi Cosi Pearl, máme izofix a prý se to nedá ovázat pásem, je to bezpečné? Díky za názory. 🙂