Autosedačka Maxi Cosi Pearl nebo Cybex Juno Fix?

lena.k
13. srp 2012

Zdravim vsechny, jak uz nazev vypovida, vahame mezi temito dvema sedackami. Cybex Juno Fix je top podle ADAC testu 2012. Koupit Maxi Cosi Pearl byl puvodni plan, protoze mame koupenou prislusnou zakladnu. Cenovy rozdil neni pro nas podstatny, jde nam o bezpecnost atd. Diky.

veronikaprostenika
14. srp 2012

Ahoj, cybex juno fix-nekterym detem muze vadit ten pultik, bez vyzkouseni bych ji nekupovala. My koupili Romer Trifix, podle testu je hodnocena 1.8

elana
14. srp 2012

koupili jsme Junofix, jsme spokojeni. Ale jak tu padlo nade mnou-určitě do toho dítě nejdřív posadit, ne každému to může být příjemné. ADAC test byl pro mě priorita, ale samozřejmě kdyby v tom syn nechtěl sedět, tak se nedá nic dělat. Naštěstí se mu tam zalíbilo hned v obchodě, brečel, když jsme ho dávali pryč🙂

tkanicka
14. srp 2012

za nás Cybex nevyšel, malé se pultík vůbec nelíbil, a mně vlastně na živo také ne, protože už takhle se v autě strašně potí, natož pod tím pultíkem, ale jinak se mi moooc líbila po všech stránkách (bezpečnost, design, barevná provedení), nakonec jsme si také přivezli Romer

sarinka123
15. srp 2012

S MAXI COSI - 130% spokojnosť, doporucujem! Mozem poslat FOTO 🙂