Autosedačka Maxi Cosi Tobi alebo Romer King plus?

martu
8. lis 2009

Prosím o pomoc při výběru..Pokud máte nějaké zkušenosti jak plusové tak mínusové...děkuju

lalupa
8. lis 2009

mam tobinu,teda dve a som spokojna, no neviem porovnat,lebo su to obe znacky velmi dobre a asi kazdy je s nimi spokojny...RK pluska je vraj sirsia ako klasicka, sla by som podla ceny, farby a sirky 😉

martu
autor
9. lis 2009

děkuju...

nyc
31. srp 2010

chcem sa spytat... paci sa mi sedacka Romer King plus.... da sa polohovat zo sedu do lahu a naopak aj pocas jazdy ked je v nej mimi priputane? a s ktorymi potahmi mate dobre skusenosti? mne sa pacia tieto dva: maxim a lilly
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
a daju sa tie potahy prat v pracke? dakujem

tina_22
1. zář 2010

@nyc Sedačka sá dá polohovať samozrejme aj za jazdy, keďže je pripútaná pásom poza sedaciu časť-teda nie cez dieťa.
Poťahy sú veľmi fajn, my máme Robie, ešte som to v práčke neprala, nakoľko ju máme krátko a od známych- z druhej ruky 🙂

loginko1
1. zář 2010

My sme vybrali KINGa, lepšie sedel v aute, výborné testy bezpečnosti a aj cena lepšia....

nyc
1. říj 2010

prosim kto mate romer king plus, ktore potahy z kolekcie trendline su lepsie?
neviem sa rozhodnut ci kupit ruzovo-jeansovu (gulickovy potah) alebo zelenu. ta ruzova je akoby bavlnena, prijemna na dotyk, velmi pekna nazivo. ta zelena s ciernou je vacsia umelina, trochu sa mi nepaci aka je na dotyk. ale sa bojim ze ta ruzova sa lahsie zoderie, zda sa mi tensia. predsa len je to na 3 roky...
rovnaky potah ako na tej zelenej je aj na tyrkysovej alebo fialovej (potahy maxim, micky, lilly).
a ta ruzova je bella a taka gulickova bavlnena je este sedocierna nicolas. tak prosim ak mate niektory z tychto potahov dlhsie dajte info aky je 😅

nyc
16. lis 2010

nikto nema trendline potahy na romerke?? 😨

tina_22
16. lis 2010

@nyc My mame trendline - tu umelinu,ako vravis, myslim Robie, je dosť používaná, ale stále v super stave, veľmi dobrá údržba. Som spokojná, malinký tiež. Sestra má poťah stela- ten kvietkovaný a tiež maxi spokojnosť, drží tiež už dosť dhlo, myslím, že Romerky majú poťahy kvalitné

nyc
17. lis 2010

@tina_22 tinka dakujem 🙂 a ten sestrin potah je akej farby prosim ta?

kejtty
17. lis 2010

@nyc skus si o tych potahoch prestudovat nieco aj tu 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/potahy-u-a...

Ja som malemu objednala Britax Evolva 123plus s potahom Trendline - farba Jet. Su to tie iste potahy ako maju Romerky, lebo je to jeden vyrobca. Vraj su kvalitne...

tina_22
18. lis 2010

@nyc To je taka kvietkovana, neviem, či sa ešte vyrába, myslím, že to bola nejaká limit. edicia. Volá sa stela

hogofogo
23. lis 2010

ahoj, neviete mi niekto poradit odkaz na testy autosedaciek, kde by ich bolo trochu viac? teda...rozhodujem sa medzi romer king plus 2011 (kvoli sirsej opierke hlavy), maxi cosi tobi a maxi cosi priori xp. niektore tu doporucujete tu, niektore inu, ja viem, najlepsie by bolo vyskusat, ale tu u nas siroko daleko nieto obchodu, kde by ich mali, takze by som dala aspon na tie testy. Nasla som ale len take, kde sa vyskytuju ine typy od tychto znaciek. Dakujem za kazdu radu, uz mame skoro rok a pol, takze uz mi hori za patami...hlavicka stale nevytrca, no i tak, ide ma z toho porazit, ze si neviem vybrat!

ladybugie
23. lis 2010

@hogofogo zkus se podívat na adac a dekra. Tam by ty testy mohly být. Já se podle nich rozhodovala taky, jen si již nepamatuji, kde jsem je viděla. Každopádně jsem zvolila autosedačku Römer King Plus ( v nabídce jsem měla ještě Kiddy, Chicco key 1 a Maxi Cosi Tobi). Jsem naprosto spokojená. Römer je ve své třídě nejbezpečnější sedačka a pro dítě velmi pohodlná. Jsem z ní nadšená 🙂 Hodně štěstí při výběru

nyc
23. lis 2010

@hogofogo nemecky adac. ja po nemecky neviem ale da sa v tom vyznat velmi dobre aj tak. da sa tam vyhladat testy aj za minule roky, myslim ze romer king plus vyhrala v roku 2008. a ja som pre nu uz uplne rozhodnuta aj sme ju skusali v obchode, je perfektna a vraj ma dozivotnu zaruku co sa mi tiez velmi paci. len farbu sa neviem rozhodnut aku.
@ladybugie mohla by si mi prosim napisat aky mas potah na svojej Romerke a ako si s nim spokojna? vdaka 😉

moudivlacek
23. lis 2010

my mame Tobi a max spokojenost 😵

millada
29. lis 2010

Tie, čo mate Romer King Plus, do kedy sa vam tam zmestilo dietatko? My sme ju teraz kupili pre nasu 11-mesačnu dcerku a pripada mi, ze tam bude tak do 2 rokov 😒 Dufam, ze sa mylim a aspon do tych 3-4 rokov sa tam zmesti 😅

nyc
3. pro 2010

nevlastni niektora z vas uz novu verziu romer king plus 2011? alebo nevideli ste testy, ako dopadla ta nova v testoch? lubi sa mi ta nova priestranna hlavova opierka...

petrasafr
4. pro 2010

@nyc My už máme novou King Plus 2011 a jsme moc spokojení! Předtím jsme měli Romer Safefix Plus a právě kvůli té hlavové opěrce jsme museli koupit novou!

nyc
4. pro 2010

@petrasafr dnes sme ju kupili aj my, kravickovu!!! je neodolatelna... 😵

nyc
4. pro 2010

@petrasafr no a predtym sme skusali king plus 2010 a vazne sa mi tam zdala ta hlavicka taka natesno, to ma od nej odradzalo. tak som rada ze to touto novou verziou vyriesili.

lodgermaniacka
4. pro 2010

@petrasafr
@nyc baby, čo mate tu kravičkovu, aky je ten material na dotyk? je to bavlna alebo akoby plyš? Tiež ju kupime 🙂

nyc
4. pro 2010

@lodgermaniacka je to nieco ako semis, velmi prijemna na dotyk. povodne sme chceli tu tyrkysovu trendline ale to je tazka umelina, myslim ze by sa zatrhavala. ja take umeliny teda nemusim, kravickova bola naj, a je to highline tak dufam ze potah vydrzi dlhoooo

petrasafr
4. pro 2010

@lodgermaniacka Neboj se, je to opravdu příjemný materiál, jak píše nyc, je to takový semiš s krátkým chloupkem. Já jsem přemýšlela ještě nad tím druhým potahem Highline, to je organic cotton, ale ta bude prý k dostání až v lednu a kravičková je prostě božská 😀 😀 😀

lodgermaniacka
4. pro 2010

@nyc presne tu tyrkysovu som mala v plane, ale tiež sa mi zdal material zatrhavaci ked som ju videla naživo, len či nebude ten semiš zase na leto teply 😕 vymyšlam 😀

lodgermaniacka
4. pro 2010

@petrasafr jasne, ta kravičkova je momentalne naj 🙂 mne sa ta druha highline nepačila..

petrasafr
4. pro 2010

@lodgermaniacka Tu druhou jsem já právě naživo neviděla, pouze na obrázku 😀

nyc
4. pro 2010

@lodgermaniacka no ten semis je taky hladky, ako pise petra ma kratky vlas, tak nemyslim ze by sa v nom dieta potilo viac ako v inych potahoch... a ked to bude moc tak dokupim ten letny potah

lodgermaniacka
4. pro 2010

@petrasafr
@nyc diky baby 😉 🙂

katarinkalm
24. čer 2011

bol by niekto taký zlatý, že by mi zaslal foto, do akej maximálnej polohy sa dá sklopiť táto sedačka keď dieťatko v aute zaspí? katka.glonca@zoznam.sk

Ďakujem krásne