Autosedačka Maxi cosi x Römer, kterou máte?

miparime
30. pro 2012

Zdravím maminky chci koupit větší sedačku máme staré auto, takže bez isofixu a kdesi jsem se dočetla, že dle testu ADAC nejlépe vycházejí Maxi cosi tobi a Romer King plus.Ale netuším jaký je mezi nimi rozdíl.Kterou máte vy a ke ketré byste se přiklonili v případě, že nemáte ani jeden zvolený typ?

jolysek
31. pro 2012

obě jsou dobré, Romer mi přijde taková větší, prostě pohodlnější, určitě doporučuju vyzkoušet na prodejně, měla jsem také různé favority a nakonec jsme při vyzkoušení měli hned vybráno

katchi
31. pro 2012

Mame Romerku, MC mi prijde takova mensi. Mame puclika, v 25mesicich ma asi 16kg a je dost dlouhy, takze uz stejne budeme kupovat treti autosedacku. Romerka nam vydrzela rok, sice se do ni jeste vejde, ale uz koukam po nove vetsi. Ale kdybych na to koukala jako clovek, ktery teprve vybira mezi temito dvema znackami, tak Romerka mi prijde pohodlnejsi.

beponka
31. pro 2012

Obě jsou skvělé. Určitě zkusit na prodejně. U nás vyhrála Tobi.

cuci25
31. pro 2012

Tak my jsme šli do Römerky 🙂 Byli jsme na prodejně vyzkoušet obě, ale Maxi Cosi Tobi se mi zdála docela úzká, i paní prodavačka to říkala, že je to snad jediný rozdíl. Naše malá není žádný drobek, tak asi proto jsme se nakonec rozhodli takto 🙂

miparime
autor
2. led 2013

@jolysek A to mě manžel chtěl ukecat na použitou přes bazar, hned jsem mu to vysvětlila 🙂

miparime
autor
2. led 2013

@cuci25 Jéé tak to ten náš teda taky není žádný drobek, takže asi taky Romer

miparime
autor
4. led 2013

Holky takže mám rozhodnuto a vybráno tato krasavice už je na cestě k nám http://www.babycar.cz/katalog/autosedacky_69/au..., vybrala jsem neutrální barvu jak pro kluka tak pro holku si myslím