Autosedačka Nania 0-18 kg. Má někdo zkušenosti?

pucka08
15. únor 2020

Má prosím někdo zkušenosti s autosedačkami Nania

leniczka23
15. únor 2020

@pucka08 Jako byvaly prodejce autosedacek rikam boze jen to ne.. Je to sunt suntu, bezpecnost zadna, testy hruza..jdi do overene znacky Britax Romer, Cybex..

lizzie02
15. únor 2020

@pucka08 jestli koukám správně, protismerna je jen do 10kg, to je strašně málo, protisměr je nejbezpečnější, takže co nejdéle mít dítko v protisměru 😉 nevím kolik je dítěti, my máme čistě protismernou do 25kg, hodně záleží na autě a na dítku, takže určitě někam do specializované prodejny vyzkoušet 😉 můžete se podívat i na fb do skupiny Děti v protisměru, kde mají mnoho zkušeností 😊

pe_tu_ss_ka
15. únor 2020

Tak za nás protisměr do 25kg.. Máme axkid minikid. Určitě bych koukala na sedačky s Plus testem.

pucka08
autor
15. únor 2020

@leniczka23 děkuji jen mě to zajímalo

pucka08
autor
15. únor 2020

@lizzie02 děkuji

astyna88
16. únor 2020

já mám pro syna nanii 🙂 a další bude taky nanie, jsou prostorné, široké a mláděti se v ní dobře sedí. Od roku asi 2015 měnili konstrukci, už nejsou rozložitelné na podsedák a dle testů dopadají slušně. Jen neber jednu řadu (už nevím jakou), ta je na prd a právě se dala rozdělat na podsedák a při testech to vylítávalo na dva kusy, ony je stahovali z prodeje, ale ještě jsem je někde viděla v prodeji.

zatecka0
7. dub 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

a kde jste je viděla v prodeji prosím, já jsem teď odkázaná jenom na internet a nevím, kde nakupovat, našla jsem ji akorát na webu dětský růžek, máte s ním někdo zkušenost?

pe_tu_ss_ka
8. dub 2020

@zatecka0 zkuste kontaktovat pracovníky z obchodu centrum autosedaček - je to specializovaný obchod, který je zaměřený čistě na autosedačky. Poradí a mají teď velke slevy na kvalitní autosedačky.

astyna88
6. kvě 2020

@zatecka0

Na mall jeste na zacatku roku je meli bezne,ale ve vyprodeji. To byla ta vadna rada,jak se psalo "da se rozdelat na podsedak",tak ty nebrat. Mae novou z rady 2020 a ta je uz taky nekde jinde,nez z roku 2018,co jsme meli prvni.