Autosedačka Nania Beline SP 9-36 kg. Máte ji někdo?

beruska1989
5. črc 2011

ahoj, potřebujeme autosedačku k prarodičům do auta, a tahle by se mi i líbila, i cena je příznivá...
máte ji někdo? zajímaly by mě vaše názory🙂 a ještě jestli je polohovatelná?
moc děkuju

didiana333
5. črc 2011

Ja mám naniu 18-36 kg a tá je polohovatelná.Myslím že táto sa polohovať nedá....

kvietocek7
5. črc 2011

@beruska1989 ahoj tiez ju mame teda obidve ako uvadzas na fotke a jedna je bez tych trakov teda iba na zapasanie pasom auta. A nie su polohovatelne. Za tu cenu celkom ok kedze ich pouzivame prilezitostne. Inac na bezne pouzivanie mame britax..

tanuki
10. dub 2013

Já jsem jí teď koupila, právě taky do auta k prarodičům a jsem dost znechucená, jak moc ten potah smrdí...
Kdyby nesmrděla, tak mi právě za tu cenu přišla OK- v testech průměrná, což je určitě mnohem lepší než "no name" z obchoďáku.

ined77
1. zář 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Autosedačky Nania https://www.modrykonik.cz/autosedacky-nania/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a informace jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna teď rozhodují, kterou autosedačku pořídit pro své děťátko. Informace a zkušenosti od Vás jim, v jistě nelehkém rozhodování, velice pomůžou.

Předem Vám velice děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné zkušenosti.

Krásný první podzimní den,
Denisa.

@tanuki @kvietocek7 @didiana333 ... a další 🙂 .

morseli
2. zář 2014

Zdravim, mam tuto autosedacku uplne novou nikdy nepouzitou. V pripade zajmu me muzete kontaktovat na tel.cisle 728033366.
S pozdravem,
Martin