Autosedačka Patron Bohemia. Máte zkušenost?

luciska01
13. říj 2008

Ahoj všichni, máte někdo zkušenosti s autosedačkou značky Patron Bohemia? Mimčo se má narodit za měsíc, tak jsme včera sedačku zkoušeli "naštelovat" do auta a jsme trošku zmatení. Příjde nám, že je hodně blbě nakloněná (dítě tam sedí) a při připoutání mu musí hlavička padat dopředu. I s pásama je to dost nafest. Dělali jsme to podle návodu, takže to snad bylo dobře...Díky! 🙂

power700
19. lis 2008

Ahoj luciska, gratuluji k narození holčičky! 🙂 My jsme měli také Patrona a jsem ráda,že už malá z ní vyrostla! Bylo to strašný, jak píšeš, strašně špatně tam ležela,hlavička jí padala a poslední dobou ještě ke všemu blinkala,jestli to bylo tím,že jela proti směru jízdy, nebo to bylo tím špatným leho-sedem.. 😀 No chudák malá, jsem ráda, že už je z ní pryč! My jsme teda moc nejezdili, ale i tak...Jak jste to vyřešili vy? Ponechali jste si jí nebo vyměnili za jinou? 😒

wansday
27. pro 2008

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je ta autosedačka opravdu tak horzná.. uvažuji o koupi kočárku Patron Bohemi Fénix F4R i s autosedačkou, abych jí mohla dávat na podvozek ☹

beruska1989
24. zář 2010

ahojky obnovím téma, my jí máme a jsem s ní strašně spokojená. Ikdyž musím říct že s tím že padá hlavička je to pravda, když jedu s mamčou tak má Hyundai Getz, a tam teda krátký pásy, takže sedačka musí být hodně postavená, a my máme Felici a tam jsou zase pásy suprově dlouhý že se dá sedačka položit a hlavička nepadá. Toť můj postřeh🙂

pattie
30. zář 2010

My jsme jí na první dítě měli a je fakt, že mi přišlo, že tam malá hodně seděla.... Jelikož mi brabránek nabídl zánovní od Chicca, tak jsem jí prodala a jsem zvědavá, jaký to Chicco bude....