• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka použitelná ve Škodě Favorit. Poraďte

6. srpna 2009 
Prosím o radu, jakou autosedačku lze použít ve Favoritu, rok výroby 90. Máte některá zkušenosti? Vím, že nejlepší rada by byla "nové auto" :slight_smile: ale to zatím není na pořadu dne. Díky moc
6. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezdíme škodou forman rok výroby nevím ale měli jsme normální chico synthesis.Ty pásy bych řekla že jsou normálně dlouhé.Měla jsem problém ji zapnout akorát ve tchýniným autě a ta má renault clio.Nakonec se to povedlo ale bylo to uplne natesno...Vezla jsem ji i v nvém mondeu a pásy byly stejně dlouhé jako ve formanovi... :wink:
6. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,budeš muset mít sedačku tohoto typu...teď jsem jinou nenašla
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18840442&tab=1
pokud budeš chtít vozit dítě na zadním sedadle,musíš mít sedačku,kde je možné vést pásy skrz tu plastovou základnu,jinak to nezapneš...kamoška má podobnou,taky má favorit a já mám taky podobnou do fordu...tam taky nic jinýho nezapnu,navíc si tam nemůžu dát dítě dopředu jelikož je tam airback....mrknu jetě po dalších...dělal je i bebecar myslím...
6. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my tam chicco nezapnem :confounded: pár cm nám chybí....a tady má jistotu,že to půjde v každým autě s pásama :wink:
6. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
astrane, díky moc za tipy
kjajule, právě jsem četla, že u starších favoritů (do r.v. 90) jsou ty pásy krátké, konkrétně chicco synthesis prý bohužel, taky jsem tuhle sedačku chtěla:frowning2: Každopádně díky :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jestli je rozdíl mezi favoritem a formanem, ale měli jsme sedačku od Jané Rebel pro a zapnuli jsme
6. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce to rozhodně vyzkoušet v obchodě nebo vsadit na jistotu a vzít tu se dvěma možnostmi uchycení...
6. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek