Autosedačka použitelná ve Škodě Favorit. Poraďte

kiki24
6. srp 2009

Prosím o radu, jakou autosedačku lze použít ve Favoritu, rok výroby 90. Máte některá zkušenosti? Vím, že nejlepší rada by byla "nové auto" 🙂 ale to zatím není na pořadu dne. Díky moc

kjajule
6. srp 2009

Jezdíme škodou forman rok výroby nevím ale měli jsme normální chico synthesis.Ty pásy bych řekla že jsou normálně dlouhé.Měla jsem problém ji zapnout akorát ve tchýniným autě a ta má renault clio.Nakonec se to povedlo ale bylo to uplne natesno...Vezla jsem ji i v nvém mondeu a pásy byly stejně dlouhé jako ve formanovi... 😉

astrane
6. srp 2009

ahoj,budeš muset mít sedačku tohoto typu...teď jsem jinou nenašla
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18840442&tab=1
pokud budeš chtít vozit dítě na zadním sedadle,musíš mít sedačku,kde je možné vést pásy skrz tu plastovou základnu,jinak to nezapneš...kamoška má podobnou,taky má favorit a já mám taky podobnou do fordu...tam taky nic jinýho nezapnu,navíc si tam nemůžu dát dítě dopředu jelikož je tam airback....mrknu jetě po dalších...dělal je i bebecar myslím...

astrane
6. srp 2009

tak my tam chicco nezapnem 😖 pár cm nám chybí....a tady má jistotu,že to půjde v každým autě s pásama 😉

kiki24
autor
6. srp 2009

astrane, díky moc za tipy
kjajule, právě jsem četla, že u starších favoritů (do r.v. 90) jsou ty pásy krátké, konkrétně chicco synthesis prý bohužel, taky jsem tuhle sedačku chtěla☹ Každopádně díky 🙂

evicka7
6. srp 2009

nevím, jestli je rozdíl mezi favoritem a formanem, ale měli jsme sedačku od Jané Rebel pro a zapnuli jsme

astrane
6. srp 2009

chce to rozhodně vyzkoušet v obchodě nebo vsadit na jistotu a vzít tu se dvěma možnostmi uchycení...