Autosedačka pre novorodenca 0-13 kg alebo 0-18 kg?

renka100
28. črc 2010

Chcela by som zistit Vas nazor, prip. postrehy z vlastnej skusenosti, ktora autosedacka je pre novorodenca najvhodnejsia. Podla mna by sa uz mala kupit ta do 18 kg ale kedze som zatial v realite sadacku nekupovala prosim Vas nazor aj znacku aku mate a ci ste spokojna.

bosorkajarka
31. črc 2010

Urcite doporucuji sedacku 0-13kg hlavne co se tyce bezpecnosti. V kategorii 0-18 nenajdes zadnoutak bezpecnou. Zkus si na netu najit testy autosedacek a vybrat i podle toho. 😉
My mame Romer Baby safe plus i s isofix zakladnou je to sice drazsi zalezitost ale investovet do bezpeci se podle me oplati (casto cestujeme), a hlavne jsem s ni moc spokojena 🙂

cocoska
31. črc 2010

0-13

terak
31. črc 2010

Hlavne tu 0-18 uz nemuzes vzit do ruky a nacvaknout na kocarek. Doporucuji maxi cosi se zakladnou family fix, na kterou nacvaknes pak i tu dalsi fazi sedacek, az odrostete z vajicka.

dadka2
31. črc 2010

Tak my MC Pearl (to je větší, ale stejný family fix) s family fixem reklamovali, lítalo nám to v zatáčkách po autě a přitom světýlka svítila zeleně, že je instatalace správná...Vzali jsem si Priorku se starým známým easyfixem. Předtím jsem měli MC taky s easy fixem

jitulisek
3. srp 2010

My máme jané strata 0-13 kg a myslím, že pro novoroznce je skvěla, protože tam máš novorozeneckou vložku, kterou pak můžeš vyndat a sedačka je hned větší. Navíc můžeš posouvat podpěrku hlavy podle potřeb dítěte,takže se mu zbytečně neničí záda. Určitě doporučuji. 🙂

11adelka
3. srp 2010

Určitě vajíčko 0-13 kg. Jukni se na testy autosedaček. 😉

heresta
3. srp 2010

Taky jsem pro vajíčko 0-13 😉

zdeniii
5. srp 2010

Vajíčko O-13 máme Romer baby sefa plus s isofixem a taky je nej!