Autosedačka pro 7kg miminko. Vajíčko je krátké. Co použít?

sisstin
27. čer 2008

čau holky, mám 8m mimčo, a váží necelých 7kg a má 72cm, tudíž vajíčko je mu malé na délku 😕 těch 9kg při našem tempu odhaduju tak na rok a půl 😅 , co se dá použít za autosedačku? 😕

hanulinecka
1. črc 2008

ahojte já mám zase problém mareček má vajíčko ještě dobré,ale nelíbí se mu čučet do sedadla a je schopny i hodinu za jízdy řvát a to dost 😒 😒
od kdy dáváte děti do tech větších atd...
a ještě by mě zajímalo jak jste tady dávaly odkaz na tu chicco dá se polohovat hodně do lehu jezdíme docela dost a dlouhý trasy 🙂 🙂 děkuji za odpověd

mata.mata
1. črc 2008

hanulinecka, my jsme menili ve 4.mes... taky hodne jezdime dlouhe trasy... 😎

hanulinecka
1. črc 2008

Mato tak to teda hoodně brzo 😕 😕 😕 nám bude 8 😉 😉 a jakou máte tu sedačku jak jde dát do lehu???

mata.mata
1. črc 2008

vim, ze to je brzy, ale vajicko bylo uz male, mam..... http://www.babytime.cz/romer-king-plus-trendlin...

hanulinecka
1. črc 2008

ta vypadá dobře i značka je to dobrá 😉 😉 jak moc jde dát do lehu??nemáš fotku v lehu s malou??

biba12
1. črc 2008

Mali sme podobny problem. Kupili sme Recaro young plus. Stoji sice 7 790 Sk, ale je od 9-36kg. pokial Ti maly sedi, tak v pohode. Nam ju doporucili v predajni a su na nu vyborne recenzie. Doporucuje ju aj Peugeot a ine znacky. Inak Recaro vyraba pre F1 sedadla.

miruliacik
1. črc 2008

Ahojte. My sme maly problem, ze Hanke sa nepacilo vo vajicku,revala tam jak drak ked som s nu bola sama.tak sme kupili Baby-Point Zenit od 9 do 25 kg. Da sa polohovat a Hanka videla svet okolo. Odvtedy nemame problem s cestovanim....

hanab
14. črc 2008

Ahoj, já chci koupit Bébé confort AXISS. Je otočná, takže ji můžete natočit ke dveřím, když tam dítě dáváte.

http://www.detskyraj.cz/zbozi/3080-bebe-confort...

Nemáte někdo zkušenosti?

pindula
24. črc 2008

miruliacik, aka stara bola hanka, ked ste ju dali do baby-pointu? my mame tiez problem, ze malemu sa vo vajicku nepaci....jasne, ze v nom este musi pobudnut, ved je este velmi malicky, ale uz rozmyslam tak nejak dopredu 😉

vojtisek2007
24. črc 2008

Ahoj holky,
asi vám neporadím, ale napíšu vlastní zkušenost.
Pro Vojtu (teď 1,5roku) jsme koupili vajíčko od CAMu (typ Bye-bye) - byla mu malá v cca 10-ti měsících - koukali mu nohy (což by byla ještě pohoda) a pak i hlava, takže jsme přešli na MAXI COSI TOBI 9-18kg(dá se i polohovat do lehu,když v autě usne, ale to se nám zatím nestalo,protože může koukat ven 🙂 )
Čekali jsme další mimi (holčičku) a protože po vojtovi byla sedačka zelená, tak jsme jí prodali a koupili jsme MAXI COSI CABRIO vajíčko - už když přisla - tak mi přišla o hodně větší než to vajíčko od CAMu - tak jsem tam zkusila strčit 1,5roku (11kg) VOJTU a ta sedačka mu byla dobře - tak to jenom pro srovnání dvou vajíček 0-13kg..... 😎 jaký můžou být v těch sedačkách rozdíly....

velb
6. lis 2016

Nemuzu to nikde najit tak pisu sem - maly jsou ani ne 4 mesice, ve 3 mesicich na kontrole merila 68cm a vazila 7kg, je to obr od narozeni a teda desi me ze se mi do toho vajicka prestava vejit, na vejsku to jeste par cm vydrzi ale ona se tam nevejde ramenama! Mate to nekdo stejne? Resili jste to vetsi sedackou nebo jste tam ty deti mackali?