Autosedačka Römer 15-36 kg, má být vypolstrovaná?

marketa11112
30. lis 2017

ahoj, koupila jsem autosedačku romer .. přes inzerat... to, ze je zaprasena.. ok, vyperu... to , ze mel byt polystyren ok.. a není.. slepim nebo jde koupit novy? ale prekvapilo me, ze vlastne není nijak vypolstrovana a dite sedi na plastu... je to normalni? nebotam chybi nejaky molitan, vyztuz a pod? poprosim vas maminky o foto, jak vypada ta vase.. moc mi to pomuze... dekuji

ninanela
30. lis 2017

Máme tuto ,je nová,zatím nepoužívána. Podsedak je polstrovany, není tvrdý.

fifina86
30. lis 2017

Urcite nelepit,ale vymena.Otazka,zda se to da sehnat samostatne (napis dovozci dane znacky). A jestli ti prasklinu zatajila,tak bych trvala na vraceni penez a ty vratit sedacku.
Jinak mame 9-36 kg od Romera a deti nesedi na plastu,ale je to polstrovane.

marketa11112
autor
30. lis 2017

tak jsem se ještě ptala jinde, pry pod latkou je jen jakysi filc a rouno a plast, opravdu zadny molitan.. to me hodne prekvapilo prave... jsou to drahe sedacky, ale teda nic moc...

ninanela
30. lis 2017

U nás teda je podsedak měkký.

marketa11112
autor
30. lis 2017

@ninanela tohle je starsi typ..vy mate uplne novou, ze?

ninanela
30. lis 2017

Ano ano nová a nejbezpečnější v této třídě,přesný název bych musela prohledat.

candynka
30. lis 2017

Taky jsem pred par dny dostala od sousedky tuto sedacku, ze uz ji nepotrebuje a taky me překvapil tvrdy podsedak. Premyslim, ze pod to neco dam. Jinak co bych chtela, dala mi ji zadarmo, ze by ji jinak asi vyhodili..

marketa11112
autor
30. lis 2017

@candynka tak to bude asi ona.......
@ninanela my potrebujeme jednu pro prarodice a oni ji chteji zaplatit, 6000 za novou ale nedaji...tak jsme hledali kvuli cene...ale pan mi tvrdil, ze polystyren je ok. Ten tvrdy sedak me prekvapil..
Ted ale nevim, co koupime do auta my.

ninanela
1. pro 2017

Jo dá se koupit zachovala dobrá sedačka, ale je to asi o štěstí,pro starší máme Romer 9-18kg,je pěkná, čistá a nikdy bych ju neprodávala špinavou nebo polamanou.Ale vše je asi o lidech.Taky kupují oblečení hlavně do školky a našla jsem paní která mi prodává věci krásné a za dobrý peníz.Tak se to snažím í já.😉