Autosedačka Römer adventure, máte ji?

olikovka
19. lis 2015

Maminky, je tu některá, která by měla autosedačku Römer Adventure, potřebovala bych se na něco zeptat. děkuji moc

sara84
19. lis 2015

Ano mame! Romer adventure

olikovka
autor
20. lis 2015

@sara84 prosim vas :_), díky za ohlaseni....my mame britax evolva 1,2,3,....a mame ted druhe ditko, ktere pujde do teto sedacky....a pro to starsi jsme uvazovali o teto, co mate vy....nekde jsem cetla, ze je hubena, je to tak? jaky vy z ni mate pocit? diky moc...

sara84
20. lis 2015

Ta Romerka mi prijde vpohode, syn ma 4, jezdi uz vice nez rok, a jezdi v ni i manzeluv syn,ktery ma 11 a 140cm a vpohode se vleze..Oba jsou stihli, ale i v zimni bunde, takze bych se toho nebala 🙂

olikovka
autor
20. lis 2015

diky moc...takze jste s ni celkove spokojeni? zadne jine vytky nemate?

sara84
20. lis 2015

Premyslim premyslim a fakt ne, dobre se nastavuje, je pohodlna, jen to polohovani ze predu nic moc.Potah se nezmolkuje, takze pomer vykon cena super! Ted nas ceka prani, tak uvidime 🙂
@olikovka

olikovka
autor
21. lis 2015

Díky...jen moc nerozumím tomu polohovaní zepredu - muzete mi to vysvetlit? 🙂 diky moc

sara84
21. lis 2015

No kdyz sedim ve predu a syn usne,tak mi to moc nejde zklopit, jen se to potahne, kdyz ho poutam a vim,ze asi vytuhne,tak mu to hned posoupnu, ale ze predu mi to nejde...

olikovka
autor
30. lis 2015

Díky moc, už ji máme doma a vypada super :_) - moc děkuji sara84 😲