Autosedačka Römer King Plus 2011. Máte zkušenost?

klara.t
27. říj 2010

Nemáte někdo zkušenosti s touto autosedačkou? Oproti letošní kolekci má už lepší opěrku hlavy - je širší. a prý snad i i nový držák zámku pásů držící ve vzpřímené poloze. Vím, že to na Romerce někomu vadilo, tak koupili MC Tobi, ale teď je to vyřešeno, takže teď už by měla být vlastně dokonalá.

http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-...

klara.t
autor
10. lis 2010

mě včera psali, že by měla dorazit do 2 dnů, tak jsem zvědavá 🙂

radushka
10. lis 2010

@klara.t tak dej vědět.už bych ji taky chtěla mít doma.akorát jsem ji chtěla od nějakého autorizovaného prodejce, tak furt čekám, až se jim to tam objeví 😠

klara.t
autor
10. lis 2010

Tak mi volali z pošty, že od 16 do 18hod mi jí dneska dovezou 😀

@raduska na webovkách toho obchodu, co jsem to koupila mají tuto větu Veškeré dětské zboží z naší nabídky odebíráme pouze od výhradních dovozců do ČR! Tak doufám, že to je od autorizovaných dovozců 😅

klara.t
autor
10. lis 2010

Tak je doma a je super. Hodím si do alba fotky. Jen jsem zjistila až teď, že jsem objednala potah Clasicline a to jsem chtěla Trendline, který je prý lepší na údržbu a pocení. 😒 No uvidíme. Myslím, že pokud bude hic, tak se dítě bude potit ve všem.

radushka
11. lis 2010

@klara.t tak vypadá fakt super.Hlavně ten podhlavník, takže jsem nadšená 😵

happyhappy
11. lis 2010

@klara.t no este by si to mohla do 7 dni vratit resp vymenit za sedacku s inym potahom, s tym by nemal byt problem, ak to bola objednavka cez internet. Ale podla mna je aj classicline dobry, kamoska ma v tom potahu "vajce" a je to v pohode. A ked je hic, clovek ci dieta sa poti vsade, nepomoze nic.

petrasafr
11. lis 2010

@klara.t Nebo existuje přímo na sedačku originál froté letní potah. Ten máme my a super! Je opravdu příjemný.

klara.t
autor
11. lis 2010

Holky já to vracet nebudu. Mě se ten potah líbí. Jen jsem si toho prostě nevšimla. Je tmavý, takže na údržbu snad bude v poho a s tím pocením souhlasím. Potí se všude, možná, že jednou ten letní potah koupím.

radushka
19. lis 2010

Tak kravičku už máme doma, je super 😀 .Akorát teda mě trošku zarazilo, že ta bílá je vlastně žíhaná žlutýma proužkama.Holt to vypadá, jak když ta kráva leží na slámě - fakt reálné 😀 😀 😀 Opěrka je úžasná, maláá v ní seděla mooooc spokojeně 😉

happyhappy
1. pro 2010

@radushka ano ano, je to ako krava na slame, nevedela som prist na to, ze preco to tak je, ale ta slama uplne sedi. A je to super, tym padom sa az tak nebude spinit.
Ta kravicka je proste na zjedenie, a este ked v nej sedi dieta... no strasne ju mame radi 😀

klara.t
autor
1. pro 2010

Jak jste s ní spokojené holky? Já moc, jen se mi občas stane, že jí nemohu za žádnou cenu otevřít, i když nadzvednu páčky. Prostě s ní bojuju, dokud nepoleví. Vím, že musí být v úplném sedu, to je, ale i přesto to někdy nejde. No ted jsme jí dost přehazovali z auta do auta, ale ted už snad bude stále v tom našem.

radushka
2. pro 2010

@klara.t Tak to nevím, zatím ji máme jenom v našem a ještě jsme ji nepřehazovali.Jinak je super, akorát trošku mi vadí zapínání pásu - nejde úplně lehce, jakoby tam pořád něco vadí - kus kalhot, kousek látky,... No ale asi je to o zručnosti, musíme to pořádně vychytat 😉

kristi
2. pro 2010

ja mam teda uz tyden objednanou 15-36 kg kravickovou a sere me, ze jsem ji objednavala min. utery s dobou dodani 1-2 dny a jeste ji nemam a nikdo se mnou nekomunikuje....ja uz se na ni tak tesiiiiiiiiiiiim ☹ ☹ ☹

momonka
2. pro 2010

@kristi pak prosim napis jaka je a co zapinani a ovladani, jestli je to v pohode... ja prave premyslim o Romer nebo Maxi Cosi vel. 15-36kg. Diky. Drzim, at doruci co nejdrive, ale uz jim to trva celkem dlouho!

kristi
2. pro 2010

@momonka jasne, dam vedet, hned co ji budu mit doma.....se mi pani ani neozvala, to uz je fakt trapny

kristi
3. pro 2010

tak jsem objednavku zrusila, fakt cekat nehodlam, objednala jsem ji jinde a navic jeste s Isofixem, tak uvidime

happyhappy
15. pro 2010

@klara.t my sme ju este tiez neprehadzovali, takze neviem. Ale asi sme ju zle priputali, lebo dost lieta na sedadle, len sme este nemali cas to preskumat. Normalne sa kyve zboka nabok, tak by to asi nemalo byt

@radushka aj ja som sa trapila trosku so zapinanim pasu, hlavne teraz, ked je dieta naobliekane, je to celkom fuska, ale uz to riesim tak, ze ho vzdy trochu povolim, zapnem a potom zatiahnem, tak to ide vzdy lahko

a hlavne som rada tej priestrannejsej opierke, lebo ked vidim, ako z nej stale vykuka na vsetky strany, tak v tej 2009 by sa asi certil fakt

klara.t
autor
15. pro 2010

@happyhappy to máte asi špatně upevněné. To si opravte. Mě tam sedí jak p..el na hrnec. 😀 Musíte pořádně utáhnout pásy než to zaklapnete.
Zapínán pásu jde blbě, když to při vyndavání dítěte nepovolíš, protože jsi tam to dítě stáhla aby nevypadlo. Pak to jde samozřejmě ztuha, ale to samé bylo ve vajíčku apod. Já když malou vytahuju, tak si pás povolím a pak jí tam vždy stáhnu.

radushka
15. pro 2010

@happyhappy jj, taky to tak děláme.Jinak to fakt nejde.Ale vadí mi tam spíš ten tvar toho zámku, že se do boku může přiskřípnout kus látky, a pak to zapnout nejde.Takže je to trochu blbé.A ta opěrka je fakt super.To bylo jediné, co mi na kingu vadilo, takže jsem teď nadšená 🙂

happyhappy
10. led 2011

@klara.t hej, mali sme to zle upevnene, uz drzi ako privarena 😀

momonka
12. led 2011

@kristi, chtěla jsem se zeptat, co ta autosedačka, spokojenost? já stále řeším jestli römer nebo maxi cosi rodi air protect? syn bude mít 4roky, ale je hodně drobný, ještě nemá 15kg, tak nevím, která mu bude lépe sedět. dík za info

kristi
12. led 2011

@momonka ahoj, ja jsem moc spokojena a Mia taky, budou ji 4 roky a ma 16 kg, takze jsou tak nastejno. Nam to moc vyhovuje, krasne se v ni vyspi, hlava ji nepada, takze fakt velka spokojenost. Trosku jsme ze zacatku bojovali s tim isofixem, ale uz jsme se to naucili. Tesim se jeste na letni potah. Tenhle kravickovej je krasne plysovej, prijemnej na omak

momonka
12. led 2011

@kristi díky moc za info. Asi do ní taky půjdu. 🙂

luciina
22. dub 2011

Právě mi dorazila autosedačka (barva Elena 😵 ) a není tam žádná knížečka s návodem. Sice jsem si našla video na youtube, ale myslím, že by u toho měla být )už ze zákona). Dostaly jste autosedačku s návodem?

luciina
22. dub 2011

@luciina Ahaaa! Tak, už jsem návod nalezla - je ve "skříňce" zezadu sedačky. 😉 Kdo hledá najde.

jijitka
23. dub 2011

@luciina 😀 😀 taky jsem nadávala, že k takové věci by sakra!! návod měli přiložit. Ale všimla jsem si, žes ji našla docela rychle 😉

weri1
6. črc 2011

taky budeme mít romer king plus 2011 -organic nature, tak doufám, že budeme spokojeni 😉

lilliaan
1. led 2012

My tiež kúpime nášmu malému kravičkový Romer King 🙂 Moc sa na ňho teším, no bohužiaľ ho bude používať len pol roka, lebo potom by sme sa na 99% mali sťahovať do zahraničia. Neviete náhodou či let. spoločnosť Emirates umožňuje prepravu autosedačiek zdarma? Vraj detské veci ako kočiare (čo všetky let. spoločnosti majú zadarmo) a sedačky prepravia bez poplatku... noo snáď áno, inač by som ju musela predať a potom opäť kúpiť ďalšiu 😖
Chcela som kúpiť použitú, no kôli tej úzkej opierke hlavy v starších kolekciach chcem kúpiť novú.. Je to v kol. 2012 už skutočne lepšie? Kto má tú kravičkovú, nemáte niektorá fotku s bábätkom? rada by som to videla v reále 🙂 🙂 🙂 Je to taký úlet,, no ale ideálny pre deti... Snáď si ju nekúpim pre seba 😀

lilliaan
1. led 2012

Ešte mám jednu otázočku: tá opierka hlavy na kravičkovej sedačke Romer.. čiernej farby.. to je len pre menšie deti? Alebo je to tam napevno?

michamicha
1. led 2012

máme king plus organic nature a fakt doporučuju, skvělá údržba, syn v ní zvládl cestu do chorvatska a zpátky, ten bambusový materiál skvěle chladí i v pařáku, vůbec nebyla rozpálená když nám auto stálo delší dobu na sluníčku 😉 a hlavně ta barva je taková uklidňující 😎 co se prostoru týče, tak jsem se bála, že v té prostornější hlavové opěrce bude malému plandat hlavička, ale nic takového se nekonalo, pokud je nastavené do správné výšky, tak je to naprosto dokonalá autosedačka 😉