Autosedačka Römer King Plus 2011. Máte zkušenost?

klara.t
27. říj 2010

Nemáte někdo zkušenosti s touto autosedačkou? Oproti letošní kolekci má už lepší opěrku hlavy - je širší. a prý snad i i nový držák zámku pásů držící ve vzpřímené poloze. Vím, že to na Romerce někomu vadilo, tak koupili MC Tobi, ale teď je to vyřešeno, takže teď už by měla být vlastně dokonalá.

http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-...

klara.t
autor
3. lis 2010

Nikdo jí ještě nemáte?

petrasafr
4. lis 2010

Jestli je to opravdu takhle inovované, tak to do ní určitě jdeme!!! Máme Safefix plus 20010 - isofix s opěrnou nohou a ta opěrka hlavy mě teda fakt štve 😀 Malej je tam napresovanej ☹

klara.t
autor
4. lis 2010

Tak jsem jí právě objednala. Tady http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1124-r... je to nejlevnější a doprava zdarma. Potah Billy. Tak snad to bude OK. Malou jsem tam nezkoušela dávat, ale myslím, že to bude OK. Uvažovala jsem ještě o Maxi Cosi Tobi, ale máme v autě krátké pásy, tak Romerka vedla. Taky je širší, není na tak zbytečně vysoké noze. Myskím, že ta hlavová opěrka je teď stejná jako v té Tobi a tam dětem nijak nevadí. V Romerce myslím dětem vadila jen ta a to je teď vyřešený. No až příjde, tak sem písnu. Doufám, že jsem udělala dobře. 😅

petrasafr
5. lis 2010

@klara.t Ta hlavová opěrka už je jiná od pohledu, jsem zvědavá, jak budete spokojená! My máme kolekci 2010, potah Nicolas a jinak jsme spokojený moc!!! My máme v autě isofix, tak jsme vzali Safefix s tou opěrnou nohou a sedačka se opravdu ani nehne. Jen mi vadí ta hlavová opěrka, je hrozně hluboká a jako uzavřená, malý tam má hlavu úplně natěsno. Určitě napište i ostatní maminky to bude zajímat!!! Jinak kravičkovej potah je luxus 😀 😀 😀

pett7
5. lis 2010

My máme nakonec 2010 líbilo se mi, že tam ta hlavička tak nelítá 🙂

petrasafr
5. lis 2010

@pett7 Tak máte štěstí, že máte malou hlavičku 😀 😀 😀 A viděla jste i kolekci 2011? Je ta opěrka opravdu prostornější?

pett7
5. lis 2010

NO hlavu malou opravdu nemáme 🙂 V roce má 48 obvod 🙂 Tu novou jsem chtěla, ale nakonec jsme nečekali, chlap mě přesvědčil, že tahle je lepší hlava tam tak nelíta jako třeba v Maxi Cosi kterou jsme zkoušeli taky..ta nová Romerka bude asi hodně podobná opěrce MC. Slyšela jsem, že některým dětem ta těsná opěrka vadí, malému naštěstí ne... je dobré vyzkoušet víc sedaček, chtěli jsme Britax Evolvu, ale malý v ní řval stejně jako Maxi Cosi Tobi, v Romerce seděl jako král 😀 snad nám chvíli vydrží 🙂

pett7
5. lis 2010

Já měla z té opěrky strach, ale je to v pohodě 🙂 ten kravičkový potah se mi taky líbí.

eli22
5. lis 2010

Ahoj, tuhle sedačku mám a v pohodě. Jenom se chci zeptat, při téhle pořizovací ceně, mátě někdo zahrnutou autosedačku v pojištění proti krádeži? Já jsem našla, že direct má právě i krytí autosedačky v rámci havarijního pojištění. Někdo nějaká zkušenost?

klara.t
autor
5. lis 2010

@eli22 vy máte přesně tu 2011? Co ta opěrka? Je tedy v pohodě? Já se bála té úzké, proto jsem objednala raději tu novou kolekci.
To pojištění proti krádeži budu řešit v úterý. Zrovna jsem mluvila se svým pojišťovákem. Ale říkal něco o tom, že se to dělá v rámci pojištění proto krádeži. To nemáme. Uvidím, kolik by to stálo. Pak dám vědět.

petrasafr
5. lis 2010

@pett7 My máme v roce obvod hlavy 50 cm a když dám malému teplejší čepici, tak tam má hlavu napresovanou pěkně fest 😀 Jenže jsme se byli dneska podívat v krámě a sice inovovali King Plus 2011, ale úplně ta stejná sedačka - myslím jako tvar, velikost, sedák, pásy, opěrka atd - pouze rozdíl je, že má isofix a s opěrnou nohu, tedy Safefix Plus, zůstává stejná, takže i se stejně "blbou" opěrkou ☹ Manžel neisofixovou sedačku koupit nedovolí, tak naše jediná možnost je ještě Maxi Cosi Priorifix, do které se dokupuje stejná opěrka, jako má Maxi Cosi Tobi ☹ Römeru šlo jen o to snížit prodeje Maxi Cosi Tobi ve prospěch King Plus, protože to jsou obě neisofixové sedačky stejné kategorie, ale na ostatní se vykašla. Navíc kravičkový potah je sametový, takže si myslím, že se v něm budou prcci potit ☹

evca82
5. lis 2010

ahoj holky, take jsem dneska objednala kolekci 2011 king plus olivia tak doufam, ze budeme spokojeni 🙂 a mam k tomu i drzak na piti 😉

radushka
5. lis 2010

@petrasafr já je naživo ještě neviděla (2011), ale ten sametový potah jo a určitě jdu do kravičky 🙂 .Myslím, že to s tím pocením nebude tak divoké.Teď jsme měli ve vajíčku froté a malá byla zpocená až za ušima.Takže si myslím, že teď už to bude víc prostorné a tím pádem prodyšnější 😉

pett7
5. lis 2010

my máme samet 2010 a myslím, že s tím pocením to tak zlé nebude

petrasafr
5. lis 2010

Tak to ráda slyším, na kravička je nádherná!!! 😀

klara.t
autor
5. lis 2010

@evca82 kde jsi to objednala, že máš i držák na pití? máš ho v ceně? mě už dneska potvrdili objednávku a prý bude snad začátkem příštího týdne.

radushka
5. lis 2010

@klara.t a odkud ji bereš ty? všude mají napsané, že až kolem 25.11. je budou mít skladem
@evca82 evi taky, odkud ji máš a kdy ji budeš mít doma?

klara.t
autor
6. lis 2010

@radushka psala jsem to už nahoře (4. příspěvek)

radushka
6. lis 2010

@klara.t jo dík, jsem to ppřehlídla 😉 .A kdy by ti měla dojít?Právě čekám až bude skladem a zatím ji nikde nemají(označenou skladem ji mají, ale když se zeptám, tak řeknou, že až kolem toho 25.11.

evca82
6. lis 2010

@klara.t mam ji ze stranek babymania.cz, v cene neni, ale kdyz ho objednam se sedackou tak je o stovku levnejsi.
@radushka doma ji budu mit v pondeli 🙂

klara.t
autor
6. lis 2010

@radushka psali mi, že jí objednali u dodavatele a měla by být příští týden. Tak jsem zvědavá.

sophie1
7. lis 2010

Jé tak to jsem zvědavá na vaše dojmy, my jsme dnes zkoušeli v obchodě kolekci 2010 a krom toho úzkého podhlavníku se mi romer moc líbil, takže jestli je podhlavník širší asi do toho půjdeme 😉 .

jijitka
7. lis 2010

Ahoj, taky jsem rozhodnutá pro tuto sedačku, přidám sem informace ohledně potahů, které jsem řešila v jiném tématu:

- @jijitka je to pouze rozdíl v potazích. MAteriálu potahu a prodyšnosti. Clasicc line a trend line je základní řada potahu, High line je nepatrně jemnější materíál a prodyšnější a belly button je potah z eko bavlny.
- @jijitka přesně tak jak říka simonceli, je to o potahu. My máme ten High line, je to taková jakoby lehce semišková látka, ale pevná, neodírá se a pěkně saje pot. Nemám problém s praním, jsem opravdu moc spokojená!

happyhappy
8. lis 2010

co poviete na tu kravickovu? ci sa ta biela nezaspini...

klara.t
autor
8. lis 2010

@happyhappy ta kravičková je podle mě ulítlá 😀 Mě radili vzít tmavou - jednak není vidět špína a pak si jí prý taky tolik nevšimnou zloději. 😉

sophie1
8. lis 2010

@happyhappy mě kravičkovou manžel "zakázal" 😀 , prý že děcko v tom bude vypadat jako blbec 😅 . Asi půjdu taky do nějaké tmavší varianty........

petrasafr
8. lis 2010

Já bych přemýšlela nad tím druhým potahem z řady Highline, je to organická bavlna, to může být příjemné. JInak kravičková se mi líbí 😀

happyhappy
8. lis 2010

@petrasafr no skoda, ze ta organicka bavlna bude az v januari (ak som to dobre pochopila), dovtedy cakat nemozeme, tak budeme kravickovci 🙂. Vsak decko moze mat detske veci, hnede a cierne bude dost nosit do prace 😀

petrasafr
9. lis 2010

@happyhappy Kravičková je nádherná!!! Já mám takovéhle "ulítlé" věci ráda a kdo by je měl jinej používat než děti 😀

radushka
10. lis 2010

@evca82 tak co sedačka, už je doma? jaká je?