Autosedačka Römer King - vidí dítě dobře ven z okénka?

alena36
30. pro 2011

Stále váhám mezi dvěma autosedačkami. Britax Romer King 9-18 kg nebo Maxi Cosi Tobi. Na Tobině se mi líbí, že je vysoká, Britax se mi zase zdá pohodlnější. Vy co máte Romera, jak vysoko je dítě u okénka? Máme Citroen C4 Grand Picasso. Někde jsem četla, že ta Romerka je dost utopená a Daník je zvědavý a rád kouká z okna. Tak fakt nevím.

meo
30. pro 2011

@alena36 My máme Felícii a malé se v Romerce líbí. Nevím jak je přesně vysoko, ale zdá se my to dost. Má sice široké opěrky hlavy, ale je to kvůli bezpečnosti. Náš prcek tak vůbec nebrečí, spíš kouká dopředu, je taky zvědavá, hlavně, že vidí nás.

jop
30. pro 2011

My máme Romer King a Octavii, malý kouká i z okna, i když nevidí všechno, nevadí mu to. Jsme spokojení, sedačka je velmi pohodlná.

zdeeniii
30. pro 2011

My jsme měli nejdříve jedničkovou Octávku a tam se mi zdálo, že v Romer king plus ven moc nevidí, ale teď máme Fabii a to z okna vidí, tam jsou ty sedačky prostě vyšší. Takže to je o autě.

ja.na81
30. pro 2011

Mame Römer Safefix plus a Octavii a maly je spokojeny. Vsechno jiste z okynka nevidi, ale to co vidi, mu staci 😉 Treba autobusy a velka auta, to vzdycky nadsene "hlasi" a ukazuje rucickou. Kouka i dopredu a ja si vazne myslim, ze je spokojeny 🙂
Jeste k te Tobi, chtela si ji koupit znama, ale kdyz ji v obchode zkouseli do auta, tak prave byl problem, ze je tak vysoka, nejak to proste nepasovalo nebo co... (ale bohuzel nepamatuju si, co maj za znacku auta...)

hojda
30. pro 2011

Měla švagrová a malá z okne neviděla a dost zlobila, tak koupili DVD do auta, Z naší Maxi Cosi PrioriFix je výhled parádní. Když jsme vezli jejich malou v naší sedačce, tak ani nedutala, jak koukala ven....

luciferdik
1. led 2012

Máme Römer King Plus a auto Renault Scenic a malý vidí z okénka v pohodě a se sedačkou taky spokojenost, já z ní mám dobrý pocit a malému se v ní taky líbí. Viděl z okénka od začátku, začal v ní být v 15 měsících a teď má 2,5 roku, jinak náš malý patří mezi ty menší děti.