Autosedačka Römer. Máte zkušenost?

dlinduska
28. led 2008

ahojky vyhledove budeme kupovat autosedacku. nemate nekdo zkusenosti obecne se znackou "romer" pozitiva i negativa. z toho me zaujala konkretne nejvic romer king plus ts trendline 2007. kdyby jste nekdo mel primo tenhle typ tak taky prosim pisnete ju🙂) diky moc

marjama
2. únor 2012

@jancule79 Ahoj, díky za vysvětlení těch pásů. Já jsem si to myslela, že bude připoutaná už jen pásem od auta, ale zdá se mi na to právě ještě malá ☹ Já mám představu, že jí to bude vadit, hlavně ta horní část pásu, protože si myslím, že jí to půjde na krk. Nějak si to neumím představit. Chce to určitě vyzkoušet, to je asi jasný. Každopádně díky za zkušenost.

tajemna30
2. únor 2012

Hezký den maminky, máte někdo tuto autosedačku - http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-108/first-... je od 0-18 kg, budu ráda za vaše zkušenosti, a na co si případně dát pozor, a zda už máte kolekci 2012? Moc děkuji

lynks
17. únor 2012

@ladybugie Mám stejnou zkušenost a stejně velkého syna. V zimním oblečení ho tam jen tak tak narvu, když má kapucku tak skoro ani otáčet hlávkou v tý opěrce nemůže. Nadávám taky na krátký postroj mezi nohama, špatně se mi s tím manipuluje, přemýšlím, že celou sedačku prodám.Při jízdě autem vrže a celá se mi zdá taková rozviklaná. Kupovala jsem ji před 2 měsíci na netě. tak hawg

ladybugie
21. únor 2012

@lynks naprosto souhlasím, já ji poslala z baráku a mám Maxi Cosi

usounek25
10. lis 2012

ahoj, ráda bych obnovila tuto diskuzi ohledně autosedaček Romer. Rozhodujeme se mezi Romer Kid a Romer Kid Plus - pokud jsem to dobře pochopila jediný rozdíl mezi nimi je, že ta Pluska má polohovací sedací část a to tak, že se dá roztahovat. Prosím maminky, které tyto sedačky mají - je mezi nimi i jiný rozdíl, je třeba ta Kid méně pohodlná než Plus?? Děkuji.

usounek25
10. lis 2012

zapoměla jsem připsat váhovou kategorii - 15-35 kg