Autosedačka Römer nebo Joie

danulle_
26. črc 2017

Milé maminky přemýšlím o autosedačce Joie Steadi 2017 nebo Römer King II 2017, kterou vybrat? Na Joie se mi líbí, že je protisměrná, ale romer má více recenzí? Poradíte? Děkuji 🙂

lukyname
26. črc 2017

Mame Joie asi 3 mes. Bordo
Porizovali jsme pro 7.mes.obr dite.Vypada pekne,bytelne,polohovani jde lehce,pripoutani take snadne.Ale...nema snimatelny potah na vyprani,novorozenecka vlozka je zvlastni,takova neforemna,tvrda.Popruhy jsou siroke take neforemne.Novorozence bych do ni urcite nedala,ikdyz je od narozeni.Rozhodne pro vetsi deti 10kg a vic ideal.

hanih
26. črc 2017

My tedy nemáme přímo Joie Steadi, ale máme Joie trillo shield a jsme velmi spokojení. Na Joie je málo recenzí, protože tady to zatím není moc známá značka. V Británii ale prý patří k nejprodávanějším.
Já bych raději koupila pro úplně malé miminko klasické vajíčko a pak, až povyroste, koupila větší autosedačku. Když jsme čekali miminko, taky jsem to zkoumala, a někde jsem četla článek o tom, že tyhle autosedačky, které jsou od miminka až po skoro dvacetikilové (nebo i větší) dítě, jsou právě pro malá miminka méně bezpečná než klasická vajíčka.