Autosedačka s Isofix bází nebo ne? Co je lepší?

lichtakova
9. kvě 2011

Prosím prosím všechny maminky o názory a zkušenosti, zda má smysl kupovat k autosedačce do 13kg i isofix bázi či ne? Já jsem zatím celkem pro, jednak z bezpečnostních důvodů a také z praktických-manipulace mi připadá jednodušší, ale v mém okolí žádná z maminek bázi nezakoupila (uvažujeme o autosedačce cybex aton, příp.roemer -maxi cosi do našeho auta stejně nejde.)

karmenta
9. kvě 2011

za mě říkám určitě s isofixem. Měli jsme Chicco bez isofixu, jelikož hodně jezdíme k doktorům tak jsme ji pořád dávali do auta, poutali pásy.. Ted máme s isofixem Peg Perego a super. Jen se zacvakne a jede se. Ušetří to spoustu času. Pokud ale jezdíte autem jen občas tak bych vzala i bez.

ja.na81
9. kvě 2011

ahoj, my mame maxi cosi bez isofixu, autem s prckem jezdime tak 2x tydne, pripoutani je otazkou par vterin (teda poprve to trvalo dyl, to je jasne 😉 ), my jsme s nasi volbou spokojeni 🙂

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucy222
10. kvě 2011

IsoFix temer vylucuje riziko chybneho pripevneni sedacky = zvysuje bezpecnost. A jsem pro cokoliv co zvysuje bezpecnost-za mne tedy ano.
Samozrejme zalezi jak casto jezdite-pokud casto, tak i ta jednoducha manipulace je velkym plusem 😉
My mame Maxi Cosi s bazi Family Fix a nemuzeme si tuto kombinaci vynachvalit. 😎

kristi
10. kvě 2011

máme ted novou sedacku s Isofixem a super, prijde mi daleko pohodlnejsi a rozhodne bezpecnejsi pro dite

hojda
10. kvě 2011

Určo isofix, zabrání se tak chybnému upoutání sedačky 😉