Autosedačka s isofixem 0-13kg Römer nebo Maxi-cosi?

roty
24. led 2010

Prosím vás, vybíráme autosedačku a chceme pro bezpečí v autě max, takže když máme obě auta vybavena isofixem, chtěli by jsme tedy autosedačku s isofixem. A teď se rozhodujeme mezi Romer a Maxi-cosi. Tak jsem se chtěla zeptat jaké s jednotlivými máte zkušenosti? Nebo jestli je někdo může i srovnávat? Děkujeme 😉 .

arabela_
25. únor 2012

@laksmi Ahojte, uvažuji o koupi základny a autosedačky Maxi Cosi family fix, která jde pak použít i na další sedačku. Ale jak laksmi poslala odkaz, že je snad tato základna nebezpečná? Koukala jsem na ten odkaz, ale neromumím v čem je nebezpečná? Mám se tedy radši rozhodout pro Romer?

laksmi
1. bře 2012

Ja som sa nakoniec rozhodla zakúpiť Maxi Cosi Easy Base 2, sme snim spokojný, je cenovo prístupnejší a čo sa mi páči, že sa dá pripnúť pásmi pri čom Family fix sa dal len zasunúť do sedačky (nie vhodné pre každé auto) 🙂

vendyca
1. bře 2012

Ahoj, v dtest (nezávislý spotřebitelský testovací magazín) vyšla jak Maxi Cosi Cabriofix s Easyfix tak i Römer Britax Römer Baby-Safe plus SHR II s isofix základnou naprosto nastejno a víceméně i nejlíp ze všech autosedaček do 13 kg.