Autosedačka s Isofixem. Nemá 3 kotvící úchyt

sunny222
8. říj 2010

Ahojda chtěla bych se zeptat mám tak nějak vybranou autosedajdu a chtěla bych nejspíš isofixem ale v kufru na zemi kolmo k podlaze nemáme 3kotvící úchyt vadí to hodně?nebo se ten 3bod může uchytit jinam jako na stěnu z boku kde jsou úchyty nebo musí být opravdu kolmo k podlaze???Díky za případné odpovědi

musko
9. říj 2010

A o ktorej konkrétne uvažuješ?
Nap. Romer ( vychádza ako jeden z najbezpečnejších) tretí bod nepotrebuje.....

sunny222
autor
11. říj 2010

ahoj buď chicco key 1 isofix nebo romerku ale to je skoro 7 tisíc 😲 s isofixem nebo bez iso maxi cosi tobi

zuzl
13. říj 2010

Čauky, ..doporučovala bych též tu autosedačku Key 1 Isofix (Chicco). Je bezpečná, pro dítě pohodlná, na trhu cenově průměrná. Co bych považovala za velké plus, že se dá připevnit jak isofixem, tak klasickým způsobem (tříbodovým autopásem). My toto hodně využíváme. Máme dvě auta a v jednom máme možnost připevnění isofixem a v druhém ne. Velká spokojenost.

musko
14. říj 2010

zuzl - dovolím si nesúhlasit - o bezpečnosti autosedačiek chicco si myslím svoje a moje dieta by som do nej neposadila.
My sme mali Romerku bez isofixu - vychádza ako jedna z najbezpečnejších.....

lena27
25. kvě 2011

ahoj, obnovím diskusi
koupili jsme si nové auto, kde jsou isofixi. mladší syn bude na podzim potřebovat novou sedačku. my teď přemýšlíme jestli máme koupit novou sedačku s isofixem 15-36kg tomu staršímu a mladší by šel do té po něm. nebo koupit sedačku tomu mladšímu 9-36. můžete někdo poradit, potřebujeme aby šla pak dát do normálního auta a připoutat pásama. děkuji

lena27
25. kvě 2011

nemáte někdo zkušenost s touto sedačkou cybex http://ada.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2702887

sunny222
autor
27. kvě 2011

ahojda já nakonec šla do tohohle chicca key 1 isofix a spokojenost máme 9-18manipulace super je to raz dva hotový,k tomuhle odkazu s tím pultem nevím nevím no mě říkala že nebrat tohle že to dítě tam je jak sardinka :-O