Autosedačka Storchenmühle Ipai nebo My Seat CL

markyzza
21. únor 2012

Potřebuji vybrat autosedačku pro syna. 15-36kg a našla jsem za pěkné peníze a i podle různých testů prý velice kvalitní autosedačku a velice bezpečnou. Tak bych se chtěla zeptat na názory . Hlavně tedy na tyto dvě nebo ale i třeba na ostatní od téhle firmy. Jak se prckům v nich sedí a tak. Prostě vaše zkušensoti s nima. 😉 😵 Předem díky.

helcenka
21. únor 2012

Ahoj, my máme autosedačku od téhle firmy, jsme spokojení. Už ji máme vyzkoušenou ve 3 autech (teda ve 2 našich a 1 prarodičů) a ve všech dobře drží a sedí na sedačce - a to je každé auto jiná značka (to se nedá říct o všech autosedačkách, měli jsme možnost vyzkoušet jinou autosedačku, ve starém autě nám seděla dobře, ale v novém už nešla připevnit pevně).
Malýmu se v ní sedí dobře. Jen mi přijde trochu "tvrdší", ne že by nebyla pohodlná, ale je taková pevnější.
Nicméně až z ní syn vyroste, půjde do ní dcera, jinou pořizovat nebudeme.

markyzza
autor
21. únor 2012

@helcenka : super. Díky moc za zkušenost. 😉 Sháním nějaké různé pohledy na tuto zančku. Všude v krámech to zahlcují samozřejmě jen ty nejdražší. 😅 No a na tuhle jsem narazila, když jsem hledala. Ani jsem nevdělěa, že taková značka existuje. 😀 😀 Připadá mi právě docela dost bezpečná tedy podle toho, co jsem kde našla za testy a i solidní cena. 😉 A ještě se zeptám. Jaký typ máte? Já přemýšlím silně o té nejnovější kolekci IPAI 2012e prý ještě bezpečnější a pohodlnější. 😉

helcenka
22. únor 2012

My máme tuhle: http://www.detskydum.cz/detail/storchenmhle-sta...
Kupovali jsme ji, když malýmu byly necelé 2 roky, takže jsme potřebovali ještě s pětibodovým zádržným systémem.

p.klara
2. bře 2012

taky zvažujeme koupi této sedačky, ve skupině 9-36kg... chtěli jsme původně cybex pallas, ale dcerce nevyhovoval ten pultík... a prodavačka nám doporučila STM, i když je u nich v obchodě nemají.. tak nevím, zda zvolit či ne...

ined77
2. zář 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek Autosedačky Storchenmühle https://www.modrykonik.cz/autosedacky-storchenm....
Budu moc ráda, pokud vyšetříte chviličku času a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a postřehy jistě ocení i další maminky, které třeba zrovna v těchto dnech plánují pořídit novou autosedačku a váhají, kterou značku zvolit. Vaše zkušenosti jim jistě mnoho pomohou v nelehkém rozhodování.
Předem Vám velice děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace a zkušenosti.

Krásný den všem a ještě jednou velký dík 🙂,
Denisa.

@p.klara @helcenka @markyzza ... a další 🙂 .