• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačka Teutonia Tario s bází, máte zkušenost?

3. října 2013 
Ahoj,
máte někdo zkušenost s touto sedačkou? Hlavně by mě zajímalo, jak dopadla v nějaký bezpečnostních testech... Dtest jí bohužel netestoval. Děkuju.
27. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xvink my ji mame jiz pro druhe dite a musim rict ze super prostorna..deti se do ni vesli velci a furt meli prostor...jen je tezsi na noseni ale to je dan za jeji bytelnost:grinning: ja myslim ze to je na teutonce to lepsi :wink: a s ohledem na tu bazi si myslim ze je hodne bezpecna...prodejce nam tvrdil ze v nemeckych testech dopadla jako maxi cosi vajicka
27. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky máme, je perfektní, autu se dokonale přizpůsobí (často ji stěhujeme do auta prarodičů), pohodlná, bezpečná. Bohužel těžko by nám stačila do 13 kilo. Malá má necelých 10 a 15 měsíců a nožičkami je už hodně opřená o opěradlo sedadla auta. Teď už sháníme v kategorii 9-36 kg, ta snad vydrží dýl. Myslím že bezpečnost zaručuje právě ta základna, která je opřená o podlahu v autě a když se důkladně "vyladí" tak se ani nehne. :slight_smile: Takže za mě doporučuji, necháme si ji i pro druhé mimčo.
3. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek