Autosedačka Trade Max Star (9-36kg). Máte zkušenost?

gultinka
5. říj 2008

Ahojda všichni.
Mám velkou prosbu. Nemáte ěnkdo zkušenosti s autosedačkou (9-36 kg) značky Trade Max star?
Děkuju.
PS: Moc se mi líbí, ale mám obavy , aby byla testovaná.....(moc jsem toho o ní nenašla). Díkas a přeju krásný zbytek večera 😅

kacka.va
6. říj 2008

obecně tyhle sedačky s velkým rozmezím váhy nevycházejí v testech moc dobře

unka7
6. říj 2008

Mi máme tohle rozmezí, ale od Recaro a jsem s ní moc spokojená a v testech vycházela velmi dobře

belyrith
8. říj 2008

Ahoj, ja mam sedacku Britax Evolva 1-2-3 Ultra, je bezvadna...Britax je odnoz firmy Römer a tato sedacka vychazela z testu uplne nejlepe... Jsem s ni moc spokojena, prostorna, mrnous se do ni vejde i obleceny v bunde, ma po bocich operky, ktere chrani hlavu pri bocnim narazu. Potah prijemny, obsluha bez problemu. Cena byla sice kolem 4.500, ale za cenu ochrny zivota jsem to obetovala...

belyrith
8. říj 2008
frog
8. říj 2008

gultinka,jestli můžu poradit,tuhle nekupuj.Je příliš lehká,v autě moc dobře nesedí,je složená ze dvou částí,což může být při narazu problém,páč by se ti mohla rozlomit a co jsem koukala když jsem já vybírala sedačku na testy,tak ani testovaná nebyla.. však co bychom,ale taky chtěly za necelé 3000,-...
Pokud chceš kategorii 9-36,tak vybírej ty co nejsou ze dvou částí,např. již zmiňované Recaro nebo Storchemnuhle,jsou skoro stejné,ale kvalitní.Radši bych si určitě připlatila,toť má rada 😉

frog
8. říj 2008

tím skoro stejné myslím,že tyhle dvě jsou stejné,s trade maxem se to nedá vůbec srovnat.

power700
12. říj 2008

Ahojky, máte někdo autosedačku Megamax 9-36 kg? Jak jste s ní spokojené a vyhovuje vám? My toho moc nenajezdíme, tak koukám i na cenu 😉 Bezpečnost je teda na prvním místě, ale opravdu toho moc nenajezdíme. 🙂

power700
12. říj 2008

Ještě k té autosedačce megamax: přesný název je Megamax satin collection. 😉

frog
13. říj 2008

Tak tahle sedčka je děsně velká,těžká a nëdá se moc polohovat,ale je určitě lepší než ta o které jsem psala o pár řádlu výš.Nechci vypadat jako "přebornice" v sedačkách,ale fakt jsem jich vyzkoušela hodně 😉

power700
14. říj 2008

frog, díky za radu. 😉 A co říkáš na Storchenmuhle Starling SP? Ta už vypadá líp, ne? 🙂 A stojí kolem 4tisíc, tak to není zas až tak strašný... 😅

helenkaa
14. říj 2008

My máme Britax Evolva 1-2-3 Ultra a jsme max. spokojeni a i v testech dopadla dobře.

power700
15. říj 2008

ahoj holky, tak tu megamax jsme zavrhli, nebude asi nic moc. 😒 Teď mně padla do oka Storchenmuhle Starling SP. Prosím, kdo ji máte, jak jste s ní spokojeni, je dobrá? Mám do ní jít? 🙂

kuzzy45611
7. únor 2014

Mila frog..
Ja mam autosedacku trade max a som snou velmi ale velmi spokojna!!
Odchovala som na nej 3 deti a nikdy sa nic nestalo!najmladsia dcera mala 9.mesiacov a nechcela z nej ist von.
Neviem co mas za problem ale prosim ta nestras matky..
Ak mas nejaky problem,chodievaj MHD a nie autom!
Dakujem!!!!

weennddy
23. kvě 2020

Dobrý den, nemáte někdo návod na ukotvení autosedačky Trade max, Star max. Mám jí z druhé ruky a nejsem schopná na to přijít. Děkuji moc, za pomoc.

weennddy
23. kvě 2020

@kuzzy45611 prosím vás, nemohla by jste mě zaslat ofocený návod na ukotvení autosedačky? Děkuji weennddy@seznam.cz