Autosedačka Zopa Carrera, máte zkušenost?

duo2
5. bře 2014

Ahojky, chtěla bych poradit, máte některá zkušenosti s touto autosedačkou, máme dvojčátka a potřebujeme koupit větší autosedačky, nejlépe 9-36kg, ty mají pásy přímo v autosedačce, ty od 15kg už se poutají pásama od auta, děkuju za zkušenosti, názory...ALA 🙂

maruja
5. bře 2014

@duo2 Ahoj, my měli na starší Zopu a byla jsem spokojená, jen základna je širší takje potřeba jí do auta zkusit, ale váš starší už asi bude jen na bobku.
Taky šití se na těch nejpoužívanějších místech trhá 😉

ined77
3. zář 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Autosedačky Zopa https://www.modrykonik.cz/autosedacky-zopa/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a postřehy jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna teď rozhodují, jakou autosedačkou pořídit pro své děťátko. Vaše zkušenosti jim mohou rozhodování výrazně ulehčit.
Předem Vám velice děkuji nejen za Váš čas, ale také i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace a poznatky 🙂 .

Krásný a slunečný den všem,
Denisa.
@duo2 @maruja @zabinka88 @monikask @sonorista @kristiluky @brusinka.pusinka @dzejn81 @martaska78 @terezka87 ... a další 🙂 .

brusinka.pusinka
3. zář 2014

My máme zopa carrera blue,používáme od 1 roku letos měla dcerka 5 a pořád používá...zatím se vnitřními pásy,ale brzo už jen s pásem přes sedačku...dá se polohovat když usne takže ji hlava nepadá vpřed,peru potah v pračce na 30 stupňů...pořád jak nová.....podsedak budu používat až o bude nezbytně nutné...nevěřím mu....dcera má 5 let,118 cm a 22 kg

ivis29
4. zář 2015

Ahoj všem! Ráda bych toto téma obnovila, zda má někdo nové zkušenosti s touto sedačkou , odkaz na testy. Chtěli bychom ji pro malou koupit jako druhou sedačku do druhého auta, které využíváme na krátké trasy (do 20km) v okolí bydliště. Bazarovou kupovat nechceme. Jinak máme Cybex Juno fix. Přídadně jakou levnější a přitom kvalitní sedačku jste kupovaly vy? Moc děkuji!

ema_s
14. říj 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Ahoj já mám taky zkušenost se sedačkou Zopa Carrera, já myslím, že tím člověk nemůže nic zkazit, je kvalitní, taky ji má dcerka od 10 měsíců a teď jsou jí 4 a je stále pro ní dostatečná. Bazarovou určitě nekupujte, nikdy nevíte jestli nebyla už bouraná a nestojí to zato.

ivis29
14. říj 2015

@ema_s moc děkuji za odpověď!

anndysek33
23. říj 2015

Carerru má kamarádka je a max. spokojená. Používají jí přes rok, potah již několikrát prala a nepáře se jí nikde. Používá ji každý den sice na kratší cesty, ale i tak. Za tu cenu mi přijde super kvalita. Bazarovou určitě nekupujte nikdy nevíte co se s ní dělo.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mercedesse
12. lis 2015

Já ji kupovala našim do auta, když občas vozí děti a je super. Měl ji nejdřív syn a teď ji zdědila Terezka a pořád super.
Přítelovi do auta jsme kupovali tuto http://www.detskezbozi.com/newbuddy-snug.html a ta je prakticky stejná jako Zopa, podle mě jen trošku jiný potah. Účel plní.
Jinak v autě kterým jezdíme dál a často mám Romera Safefix plus tt a Maxi cosi Rodifix, ale to je jiná cenová kategorie. I když teda isofix je k nezaplacení