• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačku 9-18 kg novou nebo použitou?

22. června 2014 
Chceme kupovat autosedačku pro děti 9-18 kg, plánujeme využití pro dvě děti. Chceme koupit od kamarádky Romer po jednom dítěti, ale jiná kamarádka mi zase říkala, že jí se autosedačka po dvou dětech hodně proseděla a byla potom dost tvrdá a nepohodlná. Tak zvažujeme, jestli se nevyplatí koupit novou, když chceme pro dvě děti. Také se Vám někomu autosedačka proseděla nebo se s ní stalo používáním něco jiného?
16. dub 2014 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě ne použitou, obzvlášť když plánujete na 2 děti...určitě novou, investice se vyplatí...co vím, tak byly použité autosedačky nejen proseděné, ale taky třeba skrytě poničené, navíc už jsou zase nové modely, než byly před dvěma třemi lety... :wink: nevím, za kolik ti jí chtějí prodat, ale na internetu nebo v akcích (když si vychytáte) se dá sehnat nová za dobrou cenu :wink:
16. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No mam problem s tim ze syn je obrik - mi sedacku podedili po neteri -ale syn v ni stravil jen rok - tam by se nam opravdu nevyplatila - ted vim, ze bych sla do autosedacky neco jako cybex pallas 9-36kg s pultikem po oddelani pultiku z ni mate cybex solution X2 15-36kg - a pro druhe ditko se da pultik zase pridelat na dalsi cybex solution x2 a kazde dite si odsedi tu svou sedacku
v ADAC testech dopadly ty pultikove sedacky snad nejlepe - myslim ze je jeste dela kiddy.
jinak pokud vis, ze neni bourana tak vporadku muzes poridit z druhe ruky.
meli jsme romer tobi - a nejsem si jista co se na ni da prosedet - nam se uvolnilo bocni polstrovani - ktere je prilepeno jen lepici paskou - a tu jsme vymenily - sice ci si nejsem jista jestli jsme tim nesnizili bezpecnost, ale pochybuji
16. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych pro dvě děti koupila novou; nám se prosedělo vajíčko, zdědili jsme jí a už bych do toho znovu nešla
16. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Koupila bych novou. Bude sloužit dlouhou dobu, tím spíš, když má být pro dvě děti.
17. dub 2014 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
taktéž doporučuji novou, já teď budu objednávat také pro druhé dítě a u prvního jsme měli z druhé ruky - po jednom dítěti a už je po nás prosezená.
1. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaruskamoltasova ahoj, budete objednávat jo a odkud a kterou jestli se mohu zeptat :wink: ?
11. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkarosakova věci pro děti objednávám nejčastěji z babycar.cz, když se dostanu do brna, tak tam i zajdu a objednali jsme Inglesinu
22. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zickemartina cybex pallas 2-fix 2014, je 9-36 kg, kombinace dvou, jak jsi psala, zaroven i s isofixem :slight_smile: zrovna vcera jsme ji u mlady poprvy vyzkouseli http://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/privatni--vrhc47/20517371/
@janazzz za nas doma urcite novou, kor pokud planujete dalsi dite. Tou cestou jsme sli mi, uz od narozeni dcery. Cybex pallas 2-fix 2014 se muze jevit jako drazsi, avsak pri souctu moznosti polohovani ruznych casti a odendavani, je to dobra investice, kor co se tyka vahy ditete - az do 36kg :slight_smile: a jak psala @zickemartina , jeste obdobniu dela i Kiddy.
22. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek