• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Autosedačky Caretero Sport, Diablo XL nebo Ibiza

5. října 2015 
@nanika ahoj
co povies na britax eclipse?
3. čer 2014 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také máme v nabídce tyto autosedačky a naši zákazníci jsou s nimi spokojeni. Konkrétně CARETERO Diablo XL nabízíme nyní v osmi barevných variantách a cena je 2279,-
19. srp 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek Autosedačky Caretero http://www.modrykonik.cz/autosedacky-caretero/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a informace jistě ocení i ostatní maminky, které se třeba zrovna teď rozhodují, kterou autosedačku pro své děťátko pořídit.
Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné zkušenosti.

Krásnou neděli všem,
Denisa.

@dzejnina @ludka707 @plami @tatiksss @tulinka711 @terkao @bufina @lenkauh @jajkax @krtica11
@peroli @misicka455 @antoniab @jmalko @musko @nanika @kackaj ... a další :slight_smile: .
31. srp 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maamu z této značky Caretero Diablo XL Plus.
31. srp 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 my jsme šli do Romera :slight_smile: mám ho pro všechny 3 kluky a obrovská spokojenost.. až bude čas měnit za větší tak chci pro změnu jen Cybex :wink:
1. zář 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli ....moc děkuji za reakci :slight_smile: ! Můžu poprosit o přidání zkušenosti k Wiki článku autosedačky http://www.modrykonik.cz/autosedacky-romer/ ?
Předem velice děkuji a přeji krásný a hlavně klidný večer :slight_smile: ,
D.
1. zář 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejde o to, ci je niekto spokojny alebo nie. Ako to moze bezny pouzivatel posudit? Podla osuchaneho potahu alebo lahkosti zapinania? Jedina relevantna referencia bude v nezavislych testoch autosedaciek, pretoze iba tam sa potrdi bezpecnost a kvalita. Pokial v nej dieta len sedi a nikdy nebude treba zistit, co sedacka urobi pri autonehode (bodaj by ju ziadne deti nezazili), tak bude aj 10 eurova sedacka od cinana dobra.
25. bře 2015 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, chtěla bych se zeptat na tuto sedačku?

Autosedačka Zopa CARRERA 2015, 9-36kg MÁ NĚKDO ZKUŠENOST?

Díky :slight_smile:
4. říj 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mate tuto, jen ve fialove a jsem maximalne spokojena. Pro druhe ji budeme take porizovat. Dcera ma tri roky a je pro ni pohodla, vydri v ni i 600 km samo, ze s prestavkama. http://www.eandilek.cz/autosedacka-caretero-vivo-2014-9-36-kg/
4. říj 2015 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde mi hlavně o to, zda je autosedačka bezpečná. Nemohu na Zopu CARRERA najít testy. pokud tedy byla testovaná.
5. říj 2015 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek