Autosedačky Caretero Sport, Diablo XL nebo Ibiza

maamu
29. led 2010
kackaj
11. únor 2010

Holky, taky mě zajímají tyto autosedačky, napište některá, pokud zkušenosti máte prosím🙂

musko
11. únor 2010

Baby, skúsenosti extra asi nebudú - lebo 1) sú pomerne nové - nedávno vybehli na trh a 2) nie sú testované - čiže, pre mňa nespoľahlivé.....

nanika
11. únor 2010

No, vsetky tri su tipu kupis v hypermarkete, co vypoveda o tom, ze testovane neboli a velmi pochybujem, ze niekedy budu. Kedze sa jedna o sklbenie viacerych kategorii, neviem si predstavit ich pouzivanie dlhe roky. Prve dve su kategorie velmi zvlastnej, v ktorej aj testovane sedacky nevychadzaju nejako valne. Ta tretia mi pripada uplne z cesty, viete si tam predstavit uplne male dieta, od tych 9 kg? Akoze pekne, ze je sklopna, ale tym sklapanim mi pride na kategoriu 9-25, len tu sedacku trocha zvacsili. Ale co starsie deti, na tej platforme, co chodi, si teda v sedacke dieta v skolskom veku neviem predstavit uz vobec...

Suhlasim s muskom, ze ak sa aj niekto najde, co ju ma, nebude to objektivne posudenie, jedine, ze by uz s tou sedackou havaroval, boze chran 😠

jaduska
13. únor 2010

Tiež ma tieto autosedačky zaujali - pekný dizajn, dobrá cena... Ale dnes som sa dopátrala k tomu, že sa vyrábajú v Poľsku a to je pre mňa dosť veľké mínus. Nie som síce zaťažená na značkové veci, ale tým poľským tovarom veľmi nedôverujem (ani neviem prečo)

plami
17. únor 2010

mám objednanou diablo xl čekám až přijde, nevadí mi že je to z polska, dneska je skoro všechno polský, postýlky, kočárky.....ta diablo xl mi přijde jako dobrý tip i pro větší děti, zkoušeli jsme v obchodě do ní posadit naší dcerku a je tam pro ty menší mimi vložka a seděla v ní hezky i hlavičku měla hezky schovanou....jasný že větší dítě 30kg si v ní taky neumím představit ale využijeme jí prostě jak nejdýl to půjde a pak koupíme už jen podsedák třeba....kdo nemusí mít značkovou za 6.000,- který vyhrává ve všech testech, myslím že postačí.....

musko
17. únor 2010

plami, nechcem značkovú a za každú cenu drahjú, ale takú,čo je bezpečná - a to je tá, ktorá je testovaná a dopadne v teste dobre.....a podsedáky sa rušia, lebo posledných testov ADAC vobec nestačia a nechránia proti bočnému nárazu - takže tak....

yvetta87
17. únor 2010

Máme caretero Diablo, ne xl, jen tu 9-25kg, jezdíme zatím jen chviličku, takže moc postřehů zatím nemám, autosedačka vypadá poměrně bytelně, ale u tohohle typu je docela zanedbatelné to polohování, lepší polohování má caretero sport, ta má myslím až 5 poloh (má ji kámoška) tím jsem byla zklamaná 😒 dále jsem zabojovali při upevňování do auta, ale už jsme to vychytali. Byl trošku problém ji upevnit aby držela fest napevno. Ale jinak bych řekla, že je fajn. Malé se v ní dobře sedí, je pěkně vypolstrovaná a má snímatelný potah, což vidím jako plus! Zatím mě nic jinýho nenapadá!

jajkax
17. únor 2010

Tak skušenost vám taky neřeknu ale zítra či v pondělí nám má přijít caretero sport.Viděla jsem ji i v reálu a vypadá opravdu supr.Ten polskej výrobce mě až tolik netrápí.Mám na ty výrobce vlastní názor, při koupi kvalitních hraček lamaze atd na cedulce najdete vyrobeno v číně.Sestřenka koupila sedačku chicco, a upadlo ji držadlo když v tom malou nesla.CD přehrávač Fischer Price nám hrál od Vánoc přesně do 29.12.(je v reklamaci), "kvalitní "pleny pampers nám způsobili takovou kožní alergii že nám to vyléčili až po 5 týdnech 😒
Už se nějak neřídím tím že co má značku je nutně lepší 😉

nanika
18. únor 2010

chicco nie je teda velmi kvalitna, co sa sedaciek tyka, pripajam sa k muskovi, nejde o znacku, ide o testy.

musko
18. únor 2010

jajka - chicco nám už pred 4 rokmi nedoporučovala pani v predajni, že začali vyrábať pre super a hyper markety a tak šla kvalita na úkor kvantity..... Kočík mám poľský - chcela som po skúsenosti s prvým synom ( mali sme český) a som teraz spokojná.... Nejde o značku, ale o kvalitu.....

jmalko
8. zář 2010

Naprosto souhlasím 🙂

antoniab
23. zář 2010

ahoj mate niekto aktualnu skusenost z karatero sports ake je nanej polohovanie dik 😉

misicka455
7. lis 2010

máte někdo zkušenosti s touto sedačkou

AUTOSEDACKA CARETERO IBIZA

http://aukro.cz/item1293331488.html

peroli
7. lis 2010

manžel právě tady tuto sedačku to caretero chtěl, já byla zpočátku strašně zamilovaná do maxi cosi tobi a pak po předvedení romera v jedné prodejně jsem se zamilovala do něj... pak jsme šli do jiné prodejny a tam jedna prodavačka manželovi řekla ať si ty sedačky pořádně prohlídne a zjistí že ať je to caretero, carero, nebo něco podobnýho všechny jsou jakoby dělaný od jednoho výrobce (na jednom koleni), že všechny jsou lautr stejný, že maj stejnej základ... to manžel po chvilce zkoumání fakt mírně šokovanej uznal takže jsme nakonec koupili romera 😵 sice rok starej tip (ale byla jen o 1500,- dražší než caretero) ale už ani manžel na ni nedá dopustit... a až budem kupovat příště tu vyšší kategorii 15-36kg tak už teď vím že i on bude koukat jen po romerovi...
nejde ani tak o to jestli je to značka nebo kdo to vyrábí ale jde hlavně o to, že romer je vyráběnej firmou která se už roky a roky zabývá jen a pouze autosedačkama a to už o něčem svědčí... vážně bych nechtěla autosedačku od někoho kdo na jednom koleni vyrobí nějakou autosedačku a vzápětí na druhým třeba uplete košík na tržnici... to teda fakt ne... kočárek bych klidně trošku ošidila ale sedačku ne... nikdy!!
navíc když jsem pak viděla crash testy od adacu tak mě to ještě víc přesvědčilo jak skvěle jsme vybrali.. a to předvedení v té prodejně jak bytelně ta sedačka na tom sedadle seděla... to ani nemám slov...

ale ať se rozhodnete jak chcete, ať koupíte tu nebo tu, všem přeji ať jste spokojený... 😉

krtica11
2. únor 2011

@yvetta87 ahoj chcela by som sa ťa spytat lebo sa rozhodujeme kupiť tuto autosedačku či si snou naozaj stale spokojna ?dakujem

krtica11
5. únor 2011

@jajkax ahoj čitam že ti si kupila careteo sport ako si snou spokojna lebo sa nam pozdava

jajkax
6. únor 2011

@krtica11
Ahoj nám slouží už skoro rok a myslím že velmi dobře, jsem spokojená.hlavně že ji na delší cesty můžu trochu napolohovat pro větší pohodlí 🙂

bufina
6. únor 2011

Ahoj, mám obědnanou sedačku Caretero Fenix. Je to 0-18 kg, tak su zvědavá jaká bude. Sem chtěla hlavně polohovací, malýmu je rok a ještě toho v autě hodně naspí, tak aby to měl pohodlný,,,

lenkauh
20. kvě 2011

Ahojte, prosim vas, viete mi niekto povedat, ci ma Caratero sport ten isty princip nadstavovania bezp. pasov ako Caratero diablo? Myslim tak, ze sa len stlaci taka packa medzi nozickami a daju sa uvolnit a skratia sa len jednoduchym potiahnutim tej snurky medzi nozkami. Diky za info.

terkao
25. kvě 2011

@bufina Ahoj, mohla bych se tě zeptat, jak jsi spokojená s autosedačkou caretero fenix? Já totiž o ní taky uvažuju, ale pořád váhám, jestli je dost bezpečná za ty peníze 😒

bufina
25. kvě 2011

@terkao Ahoj, spokojení jsme s ní moc. Má dobrej systém na přidělání pásem, takže pevně drží a to polohování je taky super. Sem měla taky strach z té ceny, ale nakonec dobrý. To je těžký.... Teď bylo v tv že se zase dělal nějakej test autosedaček a úplně propadla jedna od Chicca a ta nejražší od Casualplay. takže ani vysokou cenou nemáš záruku kvality. Naštěstí jsme nijamk moc nebourali, jen v zimě do příkopu a občas se dupne na brzdu u nás v tom brněnským provozu a sedačka drží dobře 🙂

terkao
25. kvě 2011

@bufina ahoj, moc moc děkuju 🙂 , to jsou dobré reference 😉 . Já totiž uvažovala o maxi cosi tobi a nebo romer king plus, ale ty ceny jsou hodně vysoké a momentálně si moc vyskakovat nemůžeme ☹ , ale zase nechci šetřit na malém a koupit nějaký šunt 😖

bufina
28. kvě 2011

@terkao No mně se ta sedačka taky zdála podezřelá, že je to tak levný a stejně jak ty, na dítěti zrovna šetřit nechcu... Ale co sem o ní četla, tak všude dobrý. No a ty značky maxi cosi nebo romer jsou určitě kvalitní o tom není pochyb, ale myslím že velkou částku z té ceny se platí značka, stejně jak u oblečení.

plami
23. únor 2012

tak píšu asi po roce o Caretero Diablo XL....jsme s ní pořd spokojený, máme jí pořád v autě, občas se někam přenášela a to vadilo manželovi složitý montování a že byla těžká....pak bylo období kdy dcerce ještě nevisely nohy hezyk dolů, takže mi přišla hodně velká a pořídili jsme od Cybexu v akci starší model co je od 15kg dop 36kg s tím že je lehčí a tu Caretero prodám...nicméne sešlo se nám ještě jedno auto a zbavovat se jí nebudu a nadále nechám, tu Caretero jako hlavní, neboť se mi na ní líbí oproti Cybexu že má dítě v bí hezky schovaný boční tělo i kolem hlavy, přijde mi bytelnější...dcerka už povyrostla, nožičky jí visí hezyk dolů, zanedlouho z ní sundám ty vnitřní pásy a budem pásat jen pásama ao auta, to už bude taky snažší...menší mínus vidím v materiálu potahu, že hodně šisuje od sluníčka, takže lepší vybírat tmavší barvu, ale nechala jsem si za menší poplatek od výrobce poslat potah nový....zatím jsme nebouraly a snad bourat nebudem....ale nelituju výběru....

tulinka711
10. pro 2012

Pozeram referencie na autosedacky..a som rada,ze som nasla vase komentare 🙂 caretero diablo xl boduje.aj keby som najradsej cybex palas,alebo isis fix,ale tie ceny su nehorazne..este jedna otazocka?odkedy sa zapina potom len pasom od auta?trosku mam z toho obavy,keby sa stala nehoda a pritlaci dietatko este aj autosedacka..neviem..neda sa zapinat pasami na autosedacke do tych 36 kg?zatial pozeram takto cez net..potom by som si najradsej zasla priamo do obchodu a trosku sa poinformovala..ale informacie vopred mi pridu velmi vhod,lebo autosedacku je momentalne uz nutno riesit.stale chodime vo vajicku,ktore je do 10 kg..my uz mame 12..

tatiksss
13. bře 2013

Dobrý den , Mám zkušenost s Autosedačkami této značky , je velmi bezpečná , Mám jí doma. výborná a kupovala jsem ji na internetovém obchodě kojenecke-obleceni.eu super ceny , je to přímo z velkoskladu . opravdu každému mohu jen doporučit. 🙂 Na kterou koliv odpověď ráda zodpovím Piště klidně na email Tatik.s@seznam.cz 😅 😅 😅 😅 😅

plami
6. dub 2013

@tulinka711 pásama od sedačky nepoutám dcerku už asi od 3 let, neboť mi tam přišla už dost nacpaná a nepohodlná s těma pásama takže jsem je sundala a poutáme od auta, má být váha aspon od 15kg a výška aspon od 100cm, aby ten pás od auta nebyl moc vysoko....jsou sedačky a maminy co prý poutají pásama sedačky i 5tiletý děti, mě osobně to přidje pro dítě nepoholdný, kort v zimě v zimním oblečení....

ludka707
13. říj 2013

@dzejnina pozerám práve tú stránku, čo si sem dala link. medzi tými popismi bezpečnosti si prosím ťa našla niečo o bezpečnosti tých sedačiek caretero? či nevieš náhodou o nich niečo viac? tiež uvažujem o tej diablo XL. dakujem 🙂

dzejnina
13. říj 2013

@ludka707 no ja som to pochopila tak ze je to najbezpecnejsia autosedacka z tich najlacnejsich...-a mozem potvrdit-mame ju doma...kupovala ju segra pre malu,ale nakoniec dostala od znamej starsiu...-zakon schvalnosti ,ona auto nema a chodi s nami len obcas a 2x rocne do ciech, tak tu novu predava keby si sa rozhodla mam ju v albume... 😉