Autosedačky Maxi Cosi Pearl nebo Romer Safefix Plus

indiankat
6. lis 2010

Nikde jsem nenasla crashtesty Casualplay Beat fix, nevite kde je najit?? A mate zkusenosti s ostatnimi sedackami?? Poradte prosim 🙂

indiankat
autor
6. lis 2010

holky, poradte, nemate nektera zkusenosti? ☹

indiankat
autor
7. lis 2010

sophie1
8. lis 2010

Ahoj, my jsme včera byli v obchodě zkoušet Romerku King - a jak se tak dívám na obrázky, přijde mi skoro stejná, kromě toho že je bez "jejich isofixu" - kolekce 2010 má hrozně úzkou opěrku hlavy - naší Elis je teprv 7 měsíců a ty "ušanky" mela jen pár cm od hlavy, takže třeba za rok tipuji že by to byl problém. Nová kolekce by to už měla mít vyřešené a širší, takže budeme kupovat tu. Celkově Romer mi v obchodě přišel oproti maxi cosi vymakanější a působil víc kompaktně a bezpečně. Maxi cosi zase byla na první pohled prostornější, ale mě se právě víc líbilo, že je v Romeru dítě víc fixované......nicméně polohování ani u jedné nic moc 😒 , ale to mi bylo vysvětleno, že je kvůli bezpečnosti.......

indiankat
autor
8. lis 2010

no me prave u Romeru vadi ty obrovske polstare u hlavicky, nas Eli se porad snazil hlavu bvyklanet aby videl...

pett7
8. lis 2010

Máme Romer 2010, opěrky mu nevadí, ale rozhodně je dobré sedačku vyzkoušet a nechat ho tam chvíli posedět.

cervenec
8. lis 2010

máme romer 2010 s isofixem a hlavové opěrky jsou super, u jiných autosedaček mi vadilo,že tam ta hlavička jen tak bloncá,takhle když malá usne,tak jí nikam nepadá 😉

indiankat
autor
8. lis 2010

@pett7
@cervenec tak jsme dneska objizdeli prodejny, Romer jsme zkouseli, ale nakonec pujdem asi do Maxi Cosi Pearl... sice jsme ho nevideli nazivo, ale pry je to temer to stejne jako Tobi

petrasafr
8. lis 2010

@indiankat Škoda, že jste neviděli Maxi Cosi Pearl naživo, zajímalo by mě právě, jestli je opravdu stejná jako Tobi. My máme Romer Safefix Plus - stejná jako King Plus 2010, ale s isofixem a s nohou, ale právě ta opěrka hlavy je hrozná, je hrozně úzká a hluboká, malý tam nechce vůbec mít strčenou hlavu, tak hledáme jinou sedačku.

indiankat
autor
8. lis 2010

@petrasafr no to rikaji vsichni s tou operkou, a my mame Tobi osvedcenou, meli jsme ji na dceru. A v krame mi rekli, ze Pearl vypada uplne stejne

petrasafr
8. lis 2010

@indiankat Právě oni tu opěrku u toho King Plus 2011 předělali a udělali jí stejnou jako v Tobi, protože si myslím, že právě kvůli té opěrce si hodně lidí radši koupilo Tobi. Jenže u Safefix Plus 2011 nechali tu opěrku stejnou! A manžel nedovolí koupit neisofixovou sedačku, když teď máme isofixovou ještě s nohou. Proto pro nás je variant místo Romer Safefix Plus koupit Maxi Cosi Pearl.

indiankat
autor
8. lis 2010

my do ni jdem taky, uz jsem se rozhodla 🙂

petrasafr
8. lis 2010

@indiankat A základnu už máte z vajíčka, nebo budete kupovat i se základnou? A kolekci 2011? Jakou barvu?

indiankat
autor
8. lis 2010

nemame nic, premyslim, nad zlatou, fialovou nebo cervenou 🙂 a Ty?

petrasafr
8. lis 2010

@indiankat My taky základnu nemáme, museli bysme to koupit celý. Já potřebuju něco pro kloučka, tak bych vy brala z kolekce 2011 asi tu Blue.

indiankat
autor
8. lis 2010

@petrasafr no my to mame taky pro kluka :D ale cervenou kluk muze mit ne? 🙂

indiankat
autor
8. lis 2010

@petrasafr kde jsi nasla kolekci 2011??

indiankat
autor
8. lis 2010

@indiankat uz jsem to nasla, jen jsem si nevsimla ze je to rozdelene na 2010 a 2011

indiankat
autor
8. lis 2010

@petrasafr tady je maji nejlevnejsi, nejvic se mi libi Gold, Lilac, Red

petrasafr
8. lis 2010

@indiankat Já nemůžu najít Lilac a Gold 😀 Koukám na malvik.cz Klouček mít červenou určitě může!!!

indiankat
autor
8. lis 2010

@petrasafr jeee zapomela jsem dat odkaz, tady maji bezkonkurencni ceny - http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=236...

petrasafr
8. lis 2010

Tak to je teda super cena! Když si dáš samotnou sedačku varianta 2001 tak mně se líbí Brown Earth a Lapis Blue. Ale za tuhle cenu bych tu červenou vzala klidně!

indiankat
autor
8. lis 2010

@petrasafr no prave 🙂 nikde jinde tak za levno nemaj nevim jak to?

petrasafr
8. lis 2010

Variantu 2011 jsem chtěla napsat 😀 Na to m Malvíkovi kdybys to kupovala, tak dohromady skoro 9500 kč.

petrasafr
8. lis 2010

Je to kolekce 2010, tak to dali do akce, aby vyprodali sklad.

indiankat
autor
9. lis 2010

@petrasafr no to mi prijde darda :/

indiankat
autor
26. pro 2010

videl jste nekdo nazivo PEARL??? mate s ni nekdo zkusenost??