Autosedačky Multimax, Megamax. Jaké máte zkušenosti?

pirlenka
13. bře 2008

Ahoj,

pomalu zvažujeme koupi autosedačky 9-36 kg a narazili jsme i na typ MULTIMAX (resp. MEGAMAX).

Sešlo se mi pár názorů a tak bych to ještě ráda probrala tady - máte někdo jakoukoliv zkušenost s některou z těchto autosedaček? Dále by mě zajímal názor na potah a jeho kvalitu.

Díky moc.

natalien
13. bře 2008

Ahoj Pir,
nemáme sice ani jednu jmenovanou, ale rozhodli jsme se pro StarMax, výrobce je stejný, potahy taky a co se týče spokojenosti, tak si myslím, že se v ní Nellince velmi líbí. Potah je "omyvatelný", resp. je snadněji udržovatelný než bavlněný či semišový. Je polohovatelná, nastavitelná opěrka hlavy a je u ní zvýšená ochrana proti bočnímu nárazu.

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=369047 😉

pirlenka
autor
13. bře 2008

Díky Nat 😉

xxmargaretka
13. bře 2008

ahoj..my sme mali megamax a mala semisovy potah a anna sa tam strasne potila tak sme vymenili za inu a potom som dosla na to.ze by bolo stacilo kupit speci protipotivu vrstvu(predava maxi cosi-mozno aj iny)..inak bola dobra..

pirlenka
autor
13. bře 2008

Xxmarg. díky 😉

janinac
14. bře 2008

Ahoj Leni, nooo my máme tuhle:
www.mimibazar.cz/bazar.php?user=118799

ale to ty moooc dobře víš 😵 🙂 a taky víš, že jsme s ní spokojený 😵 a tak jenom přeju aby jste vybrali dobře 🙂
Každému vyhovuje něco jiného a určitě vyberete dobře
😵

pirlenka
autor
14. bře 2008

Díky i Tobě, Jani 😵 V odkazu už sice žádná fotka není, ale vím, kterou máte - právě na ní jsme na netu narazili 😉

janinac
14. bře 2008

Ty jo mě se dneska celý den kopíruje něco úúúplně jiného 🙂 tak ještě jednou:

http://www.autosedacky-web.cz/produkt/multimax-...
Nevím proč tam mám poprvé mimibazar, když jí tam odsuď vůbec nemáme...záááhada 😀😀

pirlenka
autor
14. bře 2008

Joo, tady jsme na ní přesně narazili 😉 😀 😀
Nám se líbila tahle:
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...

hejdita
20. bře 2008

ahoj tak tuhle sedacku presne co tu mas ten odkaz nam dnes prisla sme z ni nadseni a spokojeni......mala je taky nadsena vidi z okenka a da se docela dost zklopyt ......uz sme skusili projet se s malou v teto sedacce....a zatim dobre 😉

lucilka
20. bře 2008

Aj my máme Megamax autosedačku a sme veľmi spokojní.
Pre deti je super v tom, že je dosť vysoká a dieťatko vidí z okna. Odkedy máme túto autosedačku, nemáme s malou problém s jazdou v aute.

NATALIEN, dík za tip. My sme ju kúpili v zime a ešte sa v nej malá nestihla potiť 😀
aspoň mám čas niečo na to zohnať.

lucas
29. dub 2008

Ahoj holky, taky jsme chtěli původně koupit sedačku multimax nebo megamax, ale na různých diskusích jsem pak vyčetla že tato sedačka nesplňuje bezpečnostní testy. Tak jsme začali hledat sedačku která má tyto testy a nakonec jsme koupili Romer king plus. Byla dražší ale v bezpečnostních testech obdržela nejvíce hvězdiček za bezpečnost tak podle toho jsme vybírali. Už ji máme asi měsíc a je super, je polohovatelná na spací polohu, ale to jsou asi skoro všechny sedačky co jsou 9-18kg. Sedačka vypadá hodně pohodlně a má prací potah, který lze sejmout aniž by se museli oddělávat pásy, takže super. Malé se v ní líbí, vždycky za jízdy usne, takže je pro ni určitě pohodlná. Na těhto stránkách mi pán který prodává autosedačky zodpověděl na veškeré dotazy a pomohl mi vybrat tu správnou autosedačku. http://email.seznam.cz/redir?hashId=211234666&t...

ronie
29. dub 2008

já sem naprosot nespokojená-krom toho, že je u ní výrobní vada-a nedrží jedna bočnice, ale už se nám to nechce reklamovat jelikož bysme neměli v čem jezdit, tak jsou krátké pásy-pokud je dítě trošku víc oblečené tak je to problém..M´áme 0-36.. Úplně ji nesnášim a je mi líto že sem si taky nepřiplatila za romer-neřkuli nic o bezpečnosti v kt.je romer jasně nejlepší-chjo-stane se ☹

groowy
3. črc 2008

já taky uvažuju o autosedačce megamax, mno už jsem se spíš pro ni rozhodla 🙂 . Jednak jako jedna z mála do 36kg je polohovatelná a atestaci ISO má, takže nevidim problém.

frog
3. črc 2008

A viděla jsi jí napolohovanou i s děckem?

zuzana581
19. pro 2008

Ahojte. Neviem, či sem ešte niekto nakukne, ale tiež som rozmýšlala o sedačke Multimax alebo Megamax a vidím, že sú tu názory, tak pol na pol. Chcela by som vedieť niečo o tom polohovaní. Polohuje sa aj keď je sedačka bez toho adaptéru pre najmenšie dieťa?
Ronie tie pásy sú fakt také malé? Nedajú sa povoliť? A ako staré máš dieťa?
Frog nedá sa polohovať? Neni pohodlná?