Autosedačky pro dvojčata. Jaké koupit?

majerovi
25. pro 2009

Zdravím vespolek..

Právě řešíme problém s autosedačkami a tak bych ráda požádala o radu či zkušenost..Chtěli jsme v počátku při nákupu výbavičky ušetřit nějaké kačky a tak jsme autosedačky pořídili z "druhé ruky"..No a jak už to tak bývá, postupem času objevujeme nedostaky, z nichž asi nejpodstatnější je nedostatek prostoru pro děti. Máme kategorii 0-13 kg (vajíčka), holky se narodily v červnu 09. No a teď v kombinézkách je to docela masakr- jsou tam doslova namačkané (mají kolem 7mi kg) a samozřejmě při delším pobytu v nich se jim to nelíbí a ani se nedivím..Co řešíme, je zda pořídit kategorii 0-19kg, s tím, že by ještě nějaký ten čas posloužily nebo jen vybrat ten "správný" typ vajíček..Jako hlavní problém v kategorii 0-19 vidíme ukotvení ve směru jízdy (holkám je teprve půl roku)..Sice některé typy uvádějí možnost poutání i proti směru, ale myslíme si, že to bude na úkor místa řidiče a spolujezdce (manžel- 190 cm výška)..Takže docela prekérka..Řešila jste některá obdobný problém. Předem děkuji za odpovědi a přeji hezké svátky

hviezda22
26. pro 2009

ahoj! tiez prave riešim ten isty problém, moje dvojičky maju tiez okolo 7 kg a vo vajíčkach - mame Jané strata su uplne nacvakané, ja uvažujem že buduci mesiac kupime autosedačky od 0-18 kg, pačia sa mi Maxi-cosi, vajíčko by som uz nekupovala. Neviem aku značku mate vy, ale predtym som mala kočík Bumbleride a k nim autosedačky Peg Perego Primo Viagio Sip a tie boli ovela vačšie ako Jané, len som vymenila kočík a tie Jané mi idu nakliknut na konšrukciu, teraz lutujem, že som ich predala.
ps: mate krasne detičky a pozdravujem Esterku, moju menovkynu 😉 😀