Autosedačky 9-18 kg, máte nejnovější výsledky dTestu?

ivisek17
6. říj 2017

maminky, nemáte někdo nejnovější výsledky d-testu autosedaček? vybírám 9-18 kg, a chtěla bych fakt bezpečnou.... nebo jaké máte zkušenosti s jakými??? děkuji moc

hope09
6. říj 2017

Ahoj, výsledky nemám, ale jakákoliv protisměrná je 5x bezpečnější, než sedačky po směru jízdy. V testech skvěle vychází značka BeSafe 🙂

jipe
6. říj 2017

zkušenost s Romer King a spokojenost, dá se trochu naklopit, takže když prcek usne, nepadá mu hlava dopředu, v testech myslím vychází romerky obecně dobře, nechtěla jsem pultíkovou, tam údajně při nehodě ten pult může nadělat víc škody než užitku

yerry
6. říj 2017

Já mám zkušenost Römer king plus a je to zkušenost velmi dobrá, v době kdy jsme ji kupovali měla jedny z nejlepších cenách testů.... Bezpečnější jsou protisměrné sedačky, ovšem obě mě děti už kolem 10 měsíce věku dost vyváděly (ta mladší zrovna prožívá toto období) když musely koukat jen do sedadla, hračky v autě nejsou řešení....
Každopádně bych teda nedoporučila sedačku s pultikem... A to proto že známá měla nehodu kdy se jim podařilo auto obrátit na střechu a i když se jim nikomu kupodivu nic nestalo, dítě vypadlo že sedačky... Hasiči jim řekli že měli prostě štěstí, že se kutálejí pomalu a tak to dítko jen vyklouzli, ale ve vysoké rychlosti by to nemělo šanci přežít, zatím co v pásech by bylo držení za ramena....

yerry
6. říj 2017

@yerry omlouvám se za překlepy
Měla jsem samozřejmě na mysli Crash test 😎

bambullkaa
6. říj 2017

Römer King.

gnozka
6. říj 2017

Novy Dtest nevím . Alemtake
Mame romer king a super . A jak uz bylo řečeno , romer obecně vyhrává testy ne jen u nas . Je to top firma co se tyče bezpečnosti !