Báze k autosedačkám Cybex. Ano či ne?

pipi_puncocha
7. srp 2019

Koupili jsme si autosedačku Cybex Aton M i-size, původně jsme měli jasně vybráno, že k ní vezmeme i M bázi, ale prodavač v obchodě nás celkem zviklal, že báze není o nic bezpečnější a že on by ji nekupoval a poutal na pásy... Jakou máte zkušenost vy, báze ano či ne? Ideálně u této autosedačky. Moc děkuji.🍀

pe_tu_ss_ka
7. srp 2019

@pipi_puncocha sice nemáme tuto, ale cybex cloud q.. A bázi máme, jen koukám, tato nemá isofix? My máme s isofixem, a bez báze bych nejezdila.. 🙂

tervi
7. srp 2019

@pipi_puncocha Měli jsme Aton Q i s bází a za mě super. Pro mě bylo podstatné, že je "blbuvzdorna". Každý se jí naučí hned ovládat. Je to o zelenych cudlikach. Když dám dítě dědečkovi, babičce, tetě... Všichni to do auta nasadí a jede se. Je to rychlé a bezpečné. Na pás to dávat je na nervy. To jednou chlap zkoušel a po 15 min přišel na*raný, že to už nikdy. Jasně že jde o zvyk, ale děda si na to zvykat nechce, když dítě věže 2x do měsíce, takže si pohlídá zelenou na každé straně + noha + vejce a je vymalováno.

tervi
7. srp 2019

@tervi Jede, teď jsem si všimla, že to nemá Isofix. To bych nechtěla. Jedině s Isofixem.

pipi_puncocha
autor
7. srp 2019

@pe_tu_ss_ka @tervi
To je asi nějaká blbá fotka... normálně má isofix. 😊
https://www.babyplace.cz/isofixova-baze-cybex-b...

pe_tu_ss_ka
7. srp 2019

@pipi_puncocha tak v tom případě bych bázi vzala.. 🙂

pe_tu_ss_ka
7. srp 2019

@pipi_puncocha vždycky je tam i možnost tu bázi navíc chytit pásem.. To my tedy neděláme.. 🙂