Chicco Key 1 Isofix. Je to dobrá autosedačka?

ladybugie
16. říj 2010

Ahojky, uvažuji o koupi autosedačky Chicco Key 1 s isofixem? Máte s ní někdo zkušenost? Vzhledem k ceně ( 5,000,-) bych ráda nejdřív znala, jaká je v praxi. Díky

zuzl
16. říj 2010

Zdravim,....ano - máme s ní zkušenost. Jsme velice spokojeni. Je pohodlná, protože je polohovatelná (jak zadní část, tak i opěrka hlavy se dá nastavit). Je dost vypolstrovaná, tak že by neměl být problém, že by tam dítěti nebylo příjemně. Je tam jako v bavlnce. Je bezpečná a cena je, na dnešní dobu, průměrná. Bohužel....s tím nic nenaděláme. Dá se koupit použítá levněji, ale člověk musí mít jistotu, že nebyla bouraná!

berenika39
16. říj 2010

ahoj, nemáme sice přesně tento typ, ale chicco ano, kupovali jsme novou před rokem a kousek - a materiál, z kterého je potah je nic moc, předpokládám, že jsou ty potahy stejné..prostě se po cca 10ti měsících !!!! používání ošoupal, kolem nožiček zcuckovatěl, špiní se to, i trochu přes léto bledne....věc za x tisíc jsem měla představu, že vydrží déle...jezdíme sice často, ale vypadá ted ta sedačka jako po pěti dětech, peru, ale prostě nic moc....jinak polohování a ost. funkce ok, jsem spokojená, vyhovuje nám, jen vzhled pokulhává 😝 😝 😝 😝

mamkamarketa
17. říj 2010

my mame chico key 1 -bez izofixu. koupili sme ji novou, kdyz byla v akci za 3000. sme spokojeni, jedina vytka, ze se spatne zapina, je potreba cvik a klidne ditko 😅

medvidek
18. říj 2010

Ahoj, máme také chico key 1 - bez izofixu. Jak píše berenika39, u nožiček je látka zcuckovatělá, silonový potah je děs a běs a špatně se zapíná. Dcera se v ní strašně potí a už je jí téměř malá a to jsou jí dva roky a čtyři měsíce. Na druhou stranu, je polohovatelná. Včera jsem dala vyprat potah a je zase krásně čistá.

sju.v
1. lis 2010

Chicco má všeobecně špatné crash testy, mohu doporučit jen Römer, Maxi cosi, Concord. Nejlépe uděláte, když si prověříte poslední crash testy autosedaček, ale na Chicco v tomto směru bych zapomněla!! 😎

weri1
1. lis 2010

já mám chicco, ale když to tak čtu, tak jsem z toho nešťastná. CHtěla jsem koupit ještě teď maxi cosi, ale náš malej se tam už skoro nevlezl ☹ Tak teď už to asi řešit nebudu, protože ty sedačky jsou fakt dost malý, ale neměla jsem si číst, že chicco má nejhorší testy. Jsem dost na tohle bojácná a trápí mě to. ach jo. jinak máme syntetis-nevím jak se to píše